Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane III 2.0 Tce


p_poznan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oglądałem już kilka aut z tym silnikiem i generalnie marnie to w PL wygląda. Zainteresowałem się tym ogłoszeniem i jestem po wstępnej rozmowie ze sprzedającym, jest nawet na forum zarejestrowany z tego co widze. Mam jednak daleko do tego egzemplarza i chciałbym zapytać czy ktoś się interesował tym egzemplarzem lub go oglądał ? Sprzedający mówi wprost, że póki co nikt auta nie oglądał na żywo. Wydaje się byc konkretnie, sprawdziłem VIN w ASO, przebieg sie potwierdza, gość zdaje się znać w temacie a i serwis auta imponujący - nie ma oporów przed kontrolą w ASO czy warsztacie. Na co zwrócić uwagę ?

Megane

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220KM z rocznika 2010? Nie przypominam sobie żeby takie wtedy były. Raczej 180KM, tylko że wymienione wdwumasa i sprzęgło "oryginał Renault RS/GT220" na pewno nie pasują do TCe 180 więc nie wiem czy to jakiś swap czy faktycznie GT220. W ogóle dla mnie ogłoszenie dziwne, z jednej strony rok produkcji 2010 a zaraz potem, że to jednak model z 2010 a produkcja 2009, sprowadzony z "Lichtensteinu (Szwajcarii)" - to w końcu skąd? Może się czepiam ale jakoś irytują mnie na siłę wyciągane zalety typu "woskowane co 3 miesiące, myte wyłącznie ręcznie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa, że to mój samochód. Samochód to Tce180 po chiptuningu jeszcze w szwajcarii z papierami wskazujacymi na 220PS. Sprzęgło jak i dwumasa pasują zamiennie z GT220/RS do Tce, identyczny jest nawet wysprzęglik. Auto przyjechało z Lichtensteinu kraju tak małego jak dzielnica Warszawy stąd dla lepszego zobrazowania mowa o Szwajcarii do której kilka kroków. 2010 to rok modelowy auta o czym mowa nawet w serwisie a listopad 2009 to konkretna data rozpoczecia jego ekslopatacji. A fakt mycia i dbania o auto to dosc istotny szczegol w mojej ocenie podczas zakupu i dobrze jest wiedziec, ze ktos kto samochod uzytkuje dba o niego i wie chcociazby jakie czesci zamienne do niego pasuja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

auto obejrzałem osobiście w zeszły weekend.

 

jesli chodzi o mechanike to samochod zostal przeswietlony przez mojego mechanika oraz warsztat i nie znaleziono nic do czego moznaby sie przyczepic. Jedyną rzecz którą serwis i moj mechanik znalezli to delikatne zapocenie w okolicy elektrozaworu w glowicy (serwis twierdzi ze to typowe dla tych aut i swiadczy o tym ze silnik nie byl myty a wymienic nalezy oring na zaworze. blacharsko auto mialo malowany powtornie lewy tylny blotnik i cieniowane drzwi czujnik wskazywal na jakas obcierke (sprzedawca poinformowal mnie o tym), lakier bardzo zadbany delikatne odpryski na masce, szyby w oryginale, samochod bardzo zadbany, zdecydowanie wiem skad roznica w cenie pomiedzy tym co ogladalem dotychczas a tym konkretnie egzemplarzem. wlasciciel okazal sie rzeczowym i konkretnym gosciem - jazda probna trwala ponad 30 min i wykazala ze auto jest bardzo szybkie. (srednie spalanie na komputerze z ostatnich 3000 km wynosilo 8,1 litra/100km)

 

samochod byl dla mnie zarezerwowany do wczoraj, jednak do transakcji nie doszlo z mojej strony gdyz nie dam rady zmiescic sie w moim budzecie z montazem LPG

 

pozdrawiam

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez p_poznan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał, jak stan jest dobry, to najważniejsze. Spalanie nie jest kosmiczne, pojeździsz trochę km spokojnie, odłożysz na gaz i wszystko się ułoży :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!