Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II 1,4, 16 V


bort8891

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie;

Po dłuższej nieobecności zamierzam powrócić do grona szczęśliwych posiadaczy Renault.

Mam na oku następujący model:

Mój odnośnik

Od sprzedającego otrzymałem informację, że jest tylko jedna karta. Czy, według Was, warto brać pod uwagę kupno tego auta? Czy coś jeszcze rzuciło się Wam w oczy? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :)

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maks79. O tym samym pomyślałem. To moja jest z 2004 roku, a jest w wersji full. Z auto klimą, hands free (które o dziwo dalej działa) i tak dalej. Cena BARDZO mocno za wysoka moim zdaniem jak na tak ubogą wersję. Już same pokrętła od klimatyzacji po prostu odrzucają. A to ostatni rocznik produkcji.. W tej cenie znajdziesz polifta lepiej wyposażonego.

Edytowane przez Colt1255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego wam brakuje w tej wersji, bez czego nie można jeździć? ;) grzania foteli, xenonów i elektrycznych lusterek bez których można się obejść? czy awaryjnej elektryki związanej z kartą hands free? ;D

Klima jest z tego co widać ;) brak hands free to zaleta ;D, jedną kartą raczej bym się nie przejmował - zawsze można dorobić. Co do ceny oczywiście macie rację, mimo że to chyba ostatni rok produkcji to jest trochę za wysoka.

Edytowane przez zajchow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po oględzinach tego auta. Przedni zderzak od strony pasażera trzymał się na... jednym kołku, poza tym olbrzymie ślady korozji na lewych tylnych drzwiach (2 placki o średnicy ok. 5 cm), mocno sfatygowana kierownica, wymienione obydwa reflektory na jakieś chińskie podróbki, brak płynu w chłodnicy... A cena auta ani drgnie...

Moim zdaniem auto niewarte swojej ceny, biorąc pod uwagę stan ogólny.

Dziękuję za wszystkie spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!