Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mocnie stukanie z tyłu Megane II CC


Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym się przywitać :)

Witam serdecznie!

Zostałem posiadaczem wymarzonej Meganki II CC 2005r, 1.6 gaz, niecałe 2 tygodnie temu. Miałem w planie rejestracje na tym forum, gdyż chce dopieścić moją Megi, a jak wiadomo nikt nie pomoże lepiej niż fani tej samej marki, ale teraz wręcz zmusiła mnie sytuacja.

Przez pierwsze dni wszystko było idealnie, aż nagle zaczęło się sypać. Wiadomo, o innych usterkach które pojawiły się nagle napiszę w innym dziale, a tutaj do rzeczy.

Wczoraj, ni z tego ni z owego, po wyjeździe z myjni bezdotykowej zaczęły się bardzo głośne trzaski z tyłu. Zaczynają się już od ok. 5km/h i nie ma wpływu czy jadę po równym czy po dziurach. Po przejechaniu kilkuset metrów i trochę wyższej prędkości (od 30km/h), trzaski zamieniają się na stukanie dźwiękiem podobne do tego, gdy jedzie się po drodze z betonowych płyt. Jak będę miał możliwość, postaram się dodać filmik z dźwiękiem. Dodam jeszcze, ze 2 dni temu zmieniałem wszystkie koła na alu 17", lecz są one napewno proste - w dodatku przejechałem na nich jakieś 300km zanim zaczęły się trzaski. Macie może jakiś pomysł z czym to może być związane? Niestety nie posiadam garażu ani zaplecza narzędziowego poza kluczami i młotkiem, dlatego nie mam możliwości zdejmowania wszystkiego pokolei w celu testu.

 

Edit: Dodam jeszcze, ze przy skręcie w prawo, stuki na chwilę cichną.

Edytowane przez Almost_Famous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!