Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 2003


bernicut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam Megankę z 2003 roku w kombi. Wiem że to już maksymalnie ostatni wypust.

Pytanie moje jest o różnicę jeśli taka jest względem wcześniejszych.

Czy posiada jakieś rozwiązania już z dwójki ewentualnie czy posiada jakieś poprawione rozwiązania skoro już od 2002 produkowano Megane 2.

W ogóle czy macie jakieś informacje czy w tym okresie coś się wydarzyło w sprawie jeszcze produkowanego modelu Megane 1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane II wchodziły już w 2002.

Megane I phII z 2003 będzie miało ciemne wnętrze (ciemna deska rozdzielcza) i na pewno silnik 1.6 będzie miał elektroniczną przepustnicę zamiast linki.

Reszta będzie taka sama jak starsze meganki I phII. Z megane II ma niewiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A jeszcze taka sprawa bo skoro to Kombi z 2003 roku to czy tam może temat z radiem jest jakiś zmodernizowany? W sensie czy może jakieś lepsze radio podłącze bo moje coś mi nie chce płyt czytać nagrywanych? Co do przepustnicy to elektroniczna bo linki się nie mogę dopatrzyć. No i to wnętrze faktycznie się zgadza. Ogólnie mam ją ponad rok ale jakoś tak tylko radia słuchałem a teraz trochę wiecej jeżdżę i płytka by się przydała ale coś nie czyta trzy płyty różne i nic Err CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wsadzić zwykłe radio, tylko będziesz potrzebował ramkę do montażu w megane. Od razu podpowiem, najlepiej by było jakbyś znalazł oryginał, bo te chińskie za 7zł nie zawsze chcą pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 26.05.2017 o 08:25, meganecoupe02 napisał:

Megane II wchodziły już w 2002.

Megane I phII z 2003 będzie miało ciemne wnętrze (ciemna deska rozdzielcza) i na pewno silnik 1.6 będzie miał elektroniczną przepustnicę zamiast linki.

Reszta będzie taka sama jak starsze meganki I phII. Z megane II ma niewiele wspólnego.

 

Zgadza się dokładnie tak wygląda i do tego elektroniczna przepustnica też jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!