Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regulacja jasności


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że to mój pierwszy post na tym Forum, to serdecznie pozdrawiam użytkowniczki i użytkowników marki Renault :)

A moje pytanie/problem jest taki ? Gdzie w Megane IV (wersja Intense, R-link2 z tym mniejszym wyświetlaczem środkowym) zmienia się natężenie oświetlenia wyświetlacza na kokpicie działającego w trybie dziennym ? Ze środkowym w obu trybach i z tym na kokpicie w trybie nocnym nie ma problemu ale nie mogę wykminić jak zmienić natężenie zegarów w trybie dziennym - ta funkcja jest u mnie nie aktywna (nawet gdy wyświetlacz działa trybie dziennym).... Może gdzie indziej coś trzeba jeszcze włączyć/wyłączyć ? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W III nie ma możliwości regulacji podświetlenia deski rozdzielczej jak się włączy światła do jazdy dziennej, zawsze świeci na maksa i bym się nie zdziwił gdyby tak było w nowszej generacji, no ale tu najlepiej niech potwierdzi ktoś kto ma IV. Nie wiem czemu Renault nie zrobi opcji automatycznego dostosowania podświetlenia do natężania światła na zewnątrz, czujnik zmierzchu już zazwyczaj jest więc koszt żaden. Przy okazji, czy w Megane IV też się nie da całkowicie wyłączyć podświetlenia zegarów na postoju? Zawsze mi to strasznie przeszkadzało szczególnie w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Jest w R-Linku, w ustawieniach jasności, tylko w trybie dziennym działa zmiana samego podświetlenia trybu dziennego, a jak zapalisz światła to wtedy dezaktywuje się zmiana trybu dziennego, a aktywuje możliwość zmiany dla trybu nocnego. Tak przynajmniej jest w wersji z dużym wyświetlaczem środkowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!