Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dywaniki z wycięciem na schowek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu widuję ogłoszenia Meganek II z dywanikami posiadającymi wycięcia na schowki w podłodze:

thumb_hosting_zdjec_1496092368__m2rs.jpg

 

Czy zna ktoś jakąś firmę lub namiary która ma w ofercie owe dywaniki? Przeszukałem chyba całe allegro - bezskutecznie, byłem też w ASO i osoba która mnie obsługiwała nie mogła znaleźć tego typu dywaniku i stwierdziła że raczej nie są oryginalne. Wiem tyle że w Scenicu II występowały oryginalne dywaniki z wycięciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki z wycięciami były oryginalne - jak jutro przypomnisz to zobaczę nr części na metkach, tylko, że ja mam w megance beżowe. Sam mam w Scenicu i megance (już drugi komplet). Pierwszy komplet był kupiony z nowym samochodem w salonie, a drugi raz kupowałem używane na allegro (wtedy jak się pytałem w salonie to cena była dla mnie zaporowa jak na dywaniki). Same dywaniki są na rzepy na około, ale po jakiś 80tkm, wyciera się dziura od pięty przy gazie.

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do sedana przed liftem coś takiego też pasuje? Akurat rozglądam się za dywanikami do swojego i zainteresował mnie ten temat, nie wiedziałem nawet, że takie dywaniki są. Adamerio daj znać ile one kosztują w ASO jakbyś kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO byłem już raz zanim założyłem temat :D Podawałem VIN, pokazywałem zdjęcie z internetu itd. - osoba która mnie obsługiwała szukała i szukała i stwierdziła że takich dywaników oryginalnie nie było, jak widać myliła się^^

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem się z tym jak chciałem kupić bzdurę w postaci zaślepki otworu klimatyzacji schowka, której nie miałem w aucie po jego kupieniu. Najpierw dowiedziałem się, że czegoś takiego nie ma. Na szybko w telefonie znalazłem na forum temat z numerem tej części, podałem i chyba przysłużyłem się w edukacji sprzedawców ASO, bo okazało się, że jednak coś takiego istnieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do meganki II (ale dywanik w jasnym kolorze, ciemnego nie mam, ale zdjęcie jest dowodem, że tak jak jasny, to ciemny też istnieje) ma nr: 8200159924

post-3433-0-37631500-1496177207_thumb.jpg,

Scenic II (ciemny kolor dywanika) nr 8200588755

post-3433-0-32158200-1496177309_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!