Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Włożenie rowerów do bagażnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam z rodziną (syn,żona i ja) pojechać na wakacje. Chcielibyśmy zabrać ze sobą przynajmniej 2 rowery (mój i syna). Problem w tym że w mojej megance nie ma haka. Czy ktoś sprawdzał czy do bagażnika zmieszczą się rowery?

Edytowane przez Darek_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem tego teraz u siebie ale w poprzednim MII kombi woziłem dwa rowery. Musiałem odkręcać przednie koła i składać kanapę także wątpię byś się zabrał na wakacje z bagażami, rodziną i chociaż jednym rowerem :) Z opisu nie wynika czy masz kombi czy hatchback. Jeśli kombi pokombinuj konfiguracje i cudem może się uda, jeśli hatchback to wydaje mi się, że można zapomnieć. A relingów na dachu brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi czy hathback? Jakie rower? Składaki czy miejskie z kołami 28 cali? Za mało informacji. Zresztą najprościej to wziąć te rowery i sprawdzić czy wejdą. Na pewno będą latać i zniszczą środek. Nie lepiej kupić bagażnik na rowery?

 

tutaj masz bagażnik na klapę: http://allegro.pl/bagaznik-na-3-rowerowy-na-klape-hi-bike-i6808513464.html

Edytowane przez sebastian_wifi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje rowery: mój Kross Hexagon V3, syna B"twin RockRider 340 (w skrócie: górskie). Niestety moja Megane to hatchback. Oczywiście mam zamiar odkręcić koła i kierownicę. Nie posiadam również relingów. Jeśli bagażnik to tylko na dach, ale boję się o jazdę z takim obciążeniem

Edytowane przez Darek_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się bać. Ja woziłem swoje 3 rowery w HB na bagażniku dachowym po 600km i było ok i to na każde wakacje nad morze. Tylko trzeba uważać na wiatr boczny i ograniczyć prędkość do 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Coupe i dwa górskie Hexagony do bagażnika wsadziłem, plus cały bagaż. Tyle, że miałem złożone siedzenia z tyłu. Zdecydowanie lepszy jest bagażnik dachowy. Na autostradzie spokojnie jechałem sobie 130. Owszem, dyskomfort psychiczny jest, uważać na wiatr i zakręty trzeba, ale to wciąż dużo wygodniejsze rozwiązanie. Polecam bagażnik "za widelec" - nie gibają się przy nim rowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!