Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie otwieraja się tylnie dzwi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miesiac temu odebralem swoja Megane 4. Przez 1.5 tyg stala na parkingu gdyz wyjechalem gdy podeszlem do niej po tym czasie samochod nie otworzyl sie sam musialem go otworzyc manualbie przyciskiem. Teraz Hands Free chodzi ok ale dzwi tylnie od strony kierowcy idzie otworzyc tylko od srodka. Wie ktos co moze byc przyczyna zanim udam sie do ASO.

 

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego, ale w tylnych drzwiach od strony pasażera i w megance m1 ph2. Ponieważ u mnie ten dzyndzel przy szybie chodzi (nie wiem czy taki jest w m4), więc siłownik jest dobry. Przypuszczam, że będzie coś nie tak (coś się rozłączyło) między klamką zewnętrzną a zamkiem, jutro przymierzam się tam zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego jak ja rozumiem "blokadę rodzicielską", ale nie sprawdzałem tego, to po przestawieniu tej dźwigni nie można tylnych drzwi otworzyć od wewnątrz, a ja nie mogę drzwi otworzyć od zewnątrz. Więc nie będę z nią kombinował, bo może wyjść tak, że drzwi nie otworzę ani od wewnątrz, ani od zewnątrz. W instrukcji obsługi wyczytałem, że jest przy tej dźwigni "blokady rodzicielskiej" jest śrubka, która po przekręceniu śrubokrętem uniemożliwia otwieranie drzwi od zewnątrz, tylko tej śrubki na śrubokręt w mojej megance nie mogę zlokalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i naprawiłem. Tak jak przypuszczałem, że coś się rozpięło - z otworu dźwigni klamki wysunął się bolec łączący klamkę z zamkiem. Dojście szpetne, na jedną rękę i z moja zgrabną dłonią, miałem mały kłopot, żeby po omacku trafić tym bolcem do otworu, ale w końcu udało się. Przy zdejmowaniu tapicerki z drzwi, pomocna była instrukcja z download na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!