Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kolor felg


maro81

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sobie pomalować felgi gumą w sprayu na inny kolor. Mam parę wizualizacji. Który kolor wg Was najlepiej pasuje do koloru auta?

Ciekaw jestem Waszych typów.

Celowo nie sugeruję, który najbardziej mi się podoba.

Dzięki :)

post-94286-0-63145100-1496389363_thumb.jpg

post-94286-0-24526900-1496389371_thumb.jpg

post-94286-0-76072500-1496389377_thumb.jpg

post-94286-0-55625900-1496389386_thumb.jpg

post-94286-0-19945300-1496389401_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe jeszcze ujdą reszta to jak dla mnie "biedny tuning" który w żaden sposób nie poprawia wyglądu auta. Może poprostu odnów je na ładny srebrny kolor nie Plasti Dipem

Jeszcze gdyby to był jakiś fun car typu mazda MX5 czy civic Del-Sol to ok. W reszcie przypadków kolorowe felgi wyglądają słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad grafitowymi. Ale nie Plstidip tylko normalne lakierowanie proszkowe. Efekt bardzo dobry, a na komplet felg Plastidip wyjdzie Ci coś ok. 150-200 zł. żeby ilość warstw była odpowiednia. Mnie zmiana koloru felg kosztowała 700 zł. (z piaskowaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc osobiście żadna opcja mnie nie powala ale gdybym miał wybierać najpierw biały, później pomarańczowy. A nie myślałeś o hydrografice i jakimś fajnym wzorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze malowanie jest najlepsze. Ale ja te felgi będę i tak zmieniał po sezonie letnim. Tak dla zabawy chciałem sobie zmienić kolor i jak założę zimowe koła, to bym gumę zdjął. Albo te felgi wezmę do zimowych opon, a na przyszłe lato zapodam inne felgi. To auto żony i chcę Jej zrobić lekkiego psikusa tylko nie chcę aby twarz zasłaniała jeżdżąc Meganą :)

 

Dodano: 02 cze 2017 - 15:00

Ostrzegam Cie tylko, ze ta guma jest g. warta - prędzej czy później zacznie odłazić płatami. Pomijam już to jak to wygląda - to ma być auto czy wóz cyrkowy.

A masz jakieś doświadczenia z tą gumą, że tak piszesz?

Mam kolegę, który jeździ już prawie rok z tą gumą i nawet na myjniach mu nie zeszło. Ma oczywiście delikatne zarysowania ale tego się nie uniknie na felgach. Ogólnie całkiem ładnie mu się to sprawdziło.

Właśnie dlatego pytam czy miałeś doświadczenie czy tylko twierdzisz, że ta guma jest g.warta.

 

Dodano: 02 cze 2017 - 15:02

Szczerze mówiąc osobiście żadna opcja mnie nie powala ale gdybym miał wybierać najpierw biały, później pomarańczowy. A nie myślałeś o hydrografice i jakimś fajnym wzorze?

Ale hydrografika to inna liga cenowa. Nie chcę inwestować dużo kasy w felgi, które po sezonie pogonię albo wezmę na zimówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie widziałeś wiejskiego tuningu. Lakier będzie robiony za dwa tygodnie. I własnie chciałem zdążyć przed tym z jakimś fajnym kolorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można tak poniszczyć swoją meganke ...................

Z tymi kolorowymi felgami, przypomina mi to autka z przedszkola dla dzieci ;/

Sory, ale myślę, że to głupi pomysł, tylko i wyłącznie srebrne/białe do tego samochodu pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli i tak chcesz to zrobić tylko na chwilę to wybierz dowolny dostępny kolor. A jeżeli to auto żony to równocześnie przygotuj sobie alternatywne legowisko: jak w kolor nie trafisz to będziesz musiał zorganizować sobie w tempie ekspresowym... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no własnie dlatego chciałem wybrać takie najmniejsze zło.

Ale chyba wybiorę biały bo mi najbardziej pasuje... choć bardzo mnie kusi pomarańcz albo jaskrawy zielony. Żeby było widoczne z daleka :D

hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!