Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Słabnie nawiew w czasie jazdy- dmuchawa działa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem jak w temacie - odpalam auto, włączam klime na auto, chłodzi super klika minut, kiedy zrobi się chłodno wiatrak zwalnia(klima chodzi bo czuć zimne powietrze z kratek) ale bardzo słabo.

Problem pojawił się po wymianie sprężarki, osuszacza oraz skraplacza - może to mieć jakiś związek?

 

Dodano: 18 cze 2017 - 18:43

Może ta wiadomość pomoże namierzyć problem.

Dziś byłem w dalszej trasie i już wiem ze problem z chłodzeniem wygląda następująco:

Po kilku minutach jazdy nie ważne czy z automatyczną czy manualną klima nadmuch słabnie. Dmuchawa pracuje, słychać wszystkie biegi ale poprostu przestaje dmuchać z kratek:( obojętne czy ustawie na twarz nogi czy szybę. Słychać jak mechanizm zmienia położenie, czuć lekki powiew z zadanej kratki ale jest to mega słabe.

Po zgaszeniu auta historia zaczyna się na nowo : dmucha idealnie i z czasem jak by cos zatkało układ.

Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia za co sie zabrać żeby naprawić ten problem.

Edytowane przez kvbvs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do filtra zajrze właśnie jutro,ale jak sprawdzić czy jest dobrze założony ? Są jakieś strzałki czy coś w tym stylu? Nigdy tego nie ruszyłem zawsze robił to mechanik. co do klimy - nabijana była 2 tygodnie temu - razem z wymiana sprężarki osuszacza i chłodnicy klimy i od tej pory zaczęło sie coś stopniowo psuć - myślałem że to coś z czujnikami od klimy, ale problem występuje i na wlaczonej klimie jak i bez.

Edytowane przez kvbvs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabijana była 2 tygodnie temu - razem z wymiana sprężarki osuszacza i chłodnicy klimy i od tej pory zaczęło sie coś stopniowo psuć

To dlaczego tego nie napisałeś? Jedź tam gdzie to robiłeś niech sprawdzają co jest nie tak. Niech sprawdzą ile nabili Ci czynnika. Oczywiście wszystko na ich koszt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!