Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane GT 220


KrzysztofNE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów. Ostatnio rozważam wymianę mojej MIII ph II Grandtour Dynamic 1.6 110 KM LPG(tak na marginesie-kupiona przeze mnie u Zdunka w 2012 roku,75000km przebiegu ;) ) na podobny model, ale w wersji GT 220. Kilka dni temu znalazłem takie ogłoszenie:

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-grandtour-gt220-max-wyposaz-jak-nowy-gwarancja-ID6ygUPn.html

Jakie jest Wasze zdanie?

Edytowane przez KrzysztofNE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tekst cyt./Auto posiada 2 letnią gwarancję mechaniczną z możliwością przedłużenia do 5 lat/, gwarancja mechaniczna? co to za pojęcie, gwarancja jest na wszystko w zasadzie, oprócz rzeczy eksploatacyjnych, a przedłużać to można było ale do miesiąca od zakupu jak pamiętam.

Ładna sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonach różne rzeczy mówią. Mi mówili, że przedłużona o 2 lata gwarancje + darmowe przeglądy mogę kopic za 900zl jeśli wcześniej miałem już Renault, niezależnie czy jako pierwszy jego właściciel czy nie. A gdy później chciałem kupić ten "pakiet" okazało się, że dupa... tylko jeśli miałeś nówkę Renie wcześniej (na stronie nie było to jednoznaczne wtedy). Trzeba sprawdzać po 2 razy :)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonymous - kto to jest ???? Trzeba pojechać i zrobić przegląd przed zakupowy a ASO. Jeżeli nie ma niepokojących wycieków, jednostka pracuje równo, komputer nie wyrzuca żadnych błędów,papiery auta są OK , to nie należy się bać zakupu. Bardzo istotne, aby samochód był bezwypadkowy ( kontrola na płycie ) i jeździł na właściwym oleju, który należy wymieniać z filtrem oleju co 10000 km .Na zdjęciach auto wygląda świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moich doświadczeniach z szukaniem aut podchodzę sceptycznie do takich ofert. Po pierwsze kto sprzedaje auto po roku z takim przebiegiem i drugim kompletem opon? Kupił auto, kupił do niego opony na zimę, przejechał się do kościoła kilka razy i sprzedaje? ;) Oczywiście to nie skreśla auta, bo różne przypadki chodzą po ludziach, ale trzeba zwrócić szczególną uwagę na to auto. Najlepiej to pojechać tam z miernikiem lakieru w słoneczny dzień jak auto będzie czyste, dokładnie go przebadać na wszystkich ciężkich do wyciągnięcia miejscach i obejrzeć, jednak trzeba pamiętać, że auto też można zrobić pod miernik, więc w tym przypadku też by się przydało wprawne oko lakiernika. Co do przebadania w ASO to jak już auto będzie warte uwagi, jest to nierozłączny punkt zakupu używanego samochodu, kosztuje 270 zł a dobrze, Ci przetrzepią auto. W tym przypadku wszystko powinno być jak w nowym aucie, więc przyjrzyj się wynikom z diagnostyki i sięgnij po opinię diagnosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kto sprzedaje auto po roku z takim przebiegiem i drugim kompletem opon? Kupił auto, kupił do niego opony na zimę, przejechał się do kościoła kilka razy i sprzedaje?

 

U mnie w rodzinie jeździ takie auto. Pewien Pan kupił nowe z salonu, pojeździł niecały rok i umarł. Samochód w spadku otrzymały dzieci (każdy fragment samochodu) więc auto poszło do dealerskiego komisu na sprzedaż a pieniążkami ze sprzedaży się podzielili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Skoro auto ma przebieg 3tyś km to ciężko się do czegoś przyczepić. Jak masz środki na takie auto to bierz , w tej kasie to MEG IV pewnie jakieś 1.2 TCE kupisz a to nie to samo.

220 GT to "prawie" RS jak masz rodzinę i potrzebujesz kombi to chyba fajny wybór dla kogoś kto lubi jeździć szybciej.

Jak chcesz kupić auto dla siebie na dłużej to można zainwestować w taki samochód utrata wartości jest chyba trochę mniejsza niż normalnych wersji.

 

Z drugiej strony ja za taką kasę to bym wybrał coś używanego marki premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być demówka, może ktoś gdzieś puknął i teraz sprzedają. Na pewno polski salon - widać ultrabiedę - brak regulacji góra dół fotela pasażera. Siedzi się na nim jak na kiblu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!