Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oświetlenie wnętrza Ambient lighting - piękny efekt


damianmail

Rekomendowane odpowiedzi

Po programie 101 napraw też zamówiłem w chinach te paski światłowodów. Czekam na przesyłkę.

Oswitlenie na nogi mam już zrobione z pasków LED podczepione na tyle pod fotelami z przodu pod deską pocięte po 3 ledy na stronę, zeby za jasno nie było, a efekt jest fajny.Fabrycznie miałem coś takiego w Mercedesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucisz foty jak to wygląda, planuje takie coś też zrobić, skąd wziąłeś zasilanie na tył i na przód ?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawianie chińszczyzny na napięcie 110V do auta, to proszenie się o kłopoty ;) Ta przetwornica... nie sieje zakłóceniami po instalacji? No i ciekawe co się dzieje z takim świecącym kablem przy zwarciu, oby nic się nie paliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy dobrze wyszły fotki, ale robione telefonem.

W nocy oświetlenie wygląda tak:

thumb_hosting_zdjec_1497384778__20170613_213948.jpg thumb_hosting_zdjec_1497384800__20170613_214112.jpg

 

Nie wiem dlaczego zdjęcia wklejają mi się do góry nogami?

 

Dodano: 24 cze 2017 - 21:43

Chińczyk szybko przesłał te paski oświetleniowe.

Miałem je zamontować tak jak kolega pomiędzy plastykowymi panelami boczka, ale wydaje mi się że ładniej jest dookoła tapicerki materiałowej boczka.

Zrobiłem na razie tak na próbę bez zdejmowania boczka. Wokół tapicerki metrowy pasek jest za krótki, ale jak będę robił na gotowo, to tu jak podłokietnik nie będzie paska.

Tak to wygląda po podłączeniu.

thumb_hosting_zdjec_1498332836__20170624_193255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że te paski mogą razić w oczy przy nocnej jeździe, więc przydałaby się możliwość ich ręcznego wyłączenia, bądź ściemniacz... tu naszła mnie myśl- w naszych megankach jest przecież wbudowany jeden ściemniacz :D Podświetlenie zegarów przecież jest regulowane, więc możnaby tam się podłączyć :P pytanie tylko, jak te paski reagują na ściemnianie- czy w ogóle system ściemniania ma tu rację bytu :P

 

Btw jakiej średnicy braliście przewód świecący- 2,2mm, 3,2mm, czy 5mm? Kształt okrągły, czy z kołnierzem ?

Edytowane przez Kevin19091994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane 3 Ph1 nie ma systemu monitorowania spalonych żarówek, także co byś nie wsadził to żadnymi błędami sypać nie będzie :P

Jedyne co, to zwróć uwagę, by ledy te nie były za tanie- inaczej po wyłączeniu będą się delikatnie świeciły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałbym dokładnie widzieć jakie to są.A może Ja dokładnie nie wiem jakie mam auto heh to znaczy chodzi o te ph1 itp.Na komputerze mam alarm sprawdź oświetlenie ale to chyba już chodzi o poziomowanie.Auto to megane 1.9 130 km z 2009 roku

Edytowane przez krzys2263
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!