Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3 lift 3 - spora zmiana wyglądu za kilka zł


dreq02

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega blake świetnie to zrobił, wciskałeś tą taśmę? Po powrocie chyba tez takie coś zrobię. Możesz napisać jak to zrobiłeś i skąd masz taką taśmę? Czy na zewnątrz też gdzieś wklejałeś? Też mam czarna Megane 3ph3 ten czerwony kolor czy pomarańczowy świetnie wygląda.

 

Dodano: 17 cze 2017 - 03:57

Panowie wiecie może gdzie moge dostać spojler tylni na klape bagażnika Megane 3ph3 hatchback, szukałem i znaleźć nie mogę. A fajnie to wygląda bo nie ma aż takiego jaja z tyłu samochód nabiera kształtu przez ten spojler na górnej części klapy bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdejmowałem nic w sumie, trochę przeje... tam włożyć to jest są miejsca, że wchodzi samymi palcami, ale bez płaskiego śrubokręta do podważania się nie obeszło, ponadto musiałem docinać tą stronę, która ma wchodzić w rowek tapicerki bo za długa była i ciężej to szło, co do zewnątrz to nigdzie nie stosowałem tej taśmy jak na razie i chyba na tym pozostanie...

Na drugi raz bym ściągał boczki jak miałbym się z tym znów bawić.

No nie powiem bo paski fajne, trzeba to obczaić na żywca jak wygląda...

darekgt, kupiłem na allegro, dokładnie to tutaj: http://allegro.pl/listwa-listwy-ozdobna-boczna-kedra-biza-tuning-i6601854848.html?snapshot=MjAxNy0wNi0xMlQyMToxNDo1MS4xMDBaO2J1eWVyO2ZiMzUwYjNmZDA1MzVlYjE0MjQyY2M0MDMzZGRlYTY3M2YxYjkxZDRjMDlmMDVlNTgwNjZhMjVhNTI4MTdjNDI%3D

Ta lotka o której mówisz, wiem ocb spoko jest tylko nigdzie nie idzie jej znaleźć...

Edytowane przez blake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za odpowiedz, taką lotkę można dostać w aso ale jest jedyny problem bo ona jest carbon look i wtedy wchodziło by w gre oklejenie lusterek w kolorze carobon i wtedy by to miało jakiś sens, szkoda ze nie maja typowej czarnej pod kolor nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, są w podkładzie do lakierowania na wybrany kolor (77 11 424 368)

Szczerze mówiąc nie pamiętam, czy do tego modelu Megane były dostępne w wykonaniu "carbon look".

Witam były w carbon look bo byłem i pytałem się w ASO jeszcze numer katalogowy podawałem bo nie mogli znaleźć, ogólnie jakoś nie ogarnięci w tym moim ASO ludzie, dzięki za podanie numeru katalogowego sprawdzę jaki koszt będzie klejenia i malowania, bo samemu nie czuję się zakładać i malować po pierwsze nie mam sprzętu, warunków ani praktyki w takich rzeczach.

 

Dodano: 17 cze 2017 - 21:43

Spojler dachowy 8201446663 (Nakładka) 637 zl w ASO. Nie trzeba malować podejrzewam że tylko na klej.

 

Dodano: 17 cze 2017 - 21:49

http://alcar-renault.pl/userfiles/modele_pliki/Katalogi/akcesoria-megane-cennik.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za miesiąc będę w domu to mam nadzieję że te paski jeszcze będą na alledrogo. Jaka tam grubość jest żeby wewnatrz autka takie coś zrobić?

 

Dodano: 19 cze 2017 - 04:26

blake zauważyłem że masz żarówki ledowe w drzwiach, gdzieś jeszcze zakładałeś? Jaki typ żarówek użyłeś i jakiej barwy? Czy podał byś nazwę i oznaczenia. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pochwałę, troszkę zeszło, ale warto było jak widać. Trzeba dobrze zarobić początek i koniec taśmy, żeby wyglądało to jak wygląda bo bez tego średnio to wygladalo.

darekgt na allegro napewno nie braknie xd łap linka, tutaj kupiłem: http://allegro.pl/listwa-listwy-ozdobna-boczna-kedra-biza-tuning-i6601854848.html?snapshot=MjAxNy0wNi0xMlQyMToxNDo1MS4xMDBaO2J1eWVyO2ZiMzUwYjNmZDA1MzVlYjE0MjQyY2M0MDMzZGRlYTY3M2YxYjkxZDRjMDlmMDVlNTgwNjZhMjVhNTI4MTdjNDI%3D

Co do led to zakładałem w boczki drzwi, podsufitkę, rejestrację, takie: http://allegro.pl/t10-r10-w5w-canbus-diody-9-led-smd-5050-bialy-i6795801257.html?bi_s=ads&bi_m=showitem:finished&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMjYzMDgzNDkAMjk2Mzc4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=602681ca-c23a-4be8-b9b1-f319b7902c61#thumb/2

W bagażniku, schowku mam inną led i na postojowe i dzienne też inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo napisać o gt line :) co do tych listew do środka to nie braknie. Tam gdzie ja kupowałem a później kolega blake to jest to polski wyrób nie jakiś chiński. Trochę rozmawiałem z tą firmą. Faktycznie 3 miesiąc u mnie i nie blaknie. Myję normalnie samochód. Jak ja ciężko włożyć to jakimś bardzo ostrym nożem można zebrać nadmiar tego plastiku (nie główkę). To jest tworzywo pod pasmanterię.

 

Zamówiłeś nakładki na felgi? A co z przodem? Daj znać :) Jeszcze raz - środek wyszedł Ci bardzo ładnie. Ja jednak nie miałem czasu założyć. Już 2 miesiąc odwlekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak drequ pisze, bez obciecia nadmiaru się nie obejdzie. Materiał jest bardzo solidny czuć to i widać.

Co do nakładek na felgi to na razie stopuje z upiększaniem samochodu, za miesiąc zacznę coś ruszać dalej, generalnie te paski na felgi, zaciski pomalować na czerwono (jak ktoś wie to może polecić jakąś trwała farbę do zacisków hamulcowych w kolorze czerwonym czytałem, że dobra może być firmy Hammerite do rdzy w połysku). Co do przodu to nie będę kombinował i zostawię jak jest bez żadnych pasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się zaciski widzą na czerwono (tylko ciemny). Na wieś tuning to nie wygląda. Wieś tuning byłby gdyby w te boki drzwi wstawić 10 kg ledów. Na moich alufelgach te zaciski są nie widoczne (mało co). Też chciałem rozebrać ale nie mam jak i wiedzy by potem to poskładać. Niby proste ale gdyby się coś stało. A propo tuningu z lat 90. Czy to też się liczy?: Elementy czerwonego są przecież :)

 

Kolego Blake - chyba musisz przyznać, że wnętrze samochodu trochę nabrało charakteru i nie jest nudne szare zwykłe, nie? :) Pewnie z biegiem czasu się to opatrzy.

post-62917-0-74824400-1497894713_thumb.jpg

Edytowane przez dreq02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!