Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3 lift 3 - spora zmiana wyglądu za kilka zł


dreq02

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły na ulepszenie samochodu wizualnie z zewnątrz czy też wewnątrz :-D ?? Bo już chyba nie mam co robić ... klamki wew. podświetlane są, podświetlenie w czasie jazdy pod nogami są, paski są ... co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego myślę nad lotką na klapie bagażnika na (alledrogo jest za 199zl) oczywiście trzeba jeszcze część polakierować ale wygląda to pięknie, jutro jadę do serwisu olej wymieniać to podpytam się w lakierni jaki będzie koszt pomalowania i założenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake, najłatwiej odmienić wnętrze poprzez zmianę listwy ozdobnej i kratek nawiewów. Ja już czwarty komplet montuję: najpierw były takie zwykłe, brązowe, potem grafitowe, potem carbonowa i srebrne kratki, teraz srebrna i srebrne kratki. I mam radochę za każdym razem. Ty masz gorzej, bo masz wersję FFR i trochę żal dekompletować te koguty, ale na jakiś czas przecież można a mała odmiana nie zaszkodzi. Może srebrne nawiewy sobie zamontuj, do tych brązów będzie pasować i rozjaśni wnętrze, tym bardziej, że masz srebrne elementy na kierownicy.

Edytowane przez Testral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, takie wymiany sobie daruje bo to bez sensu wydawać hajs, a wszystko ładnie się zgrywa w tej wersji, wymienię nawiewy, które są w połysku pod kolor reszty (rączek, listwy ozdobnej, listwy tunelu) to będzie troszkę się nie zgrywało, także daruję sobie, taka wersja i nie ma co psuć i ciągnąć się w koszta, nawet jakbym chciał to musiałbym wymieniać  wszystko a stracę logo kogucika z listwy ozdobnej a to duża strata ^^ Wolałbym jakieś propozycje od siebie nie wymiana tego czy tego, tylko coś od siebie, wiem, że na pewno kupię te osłonki ładne z chin aluminowe na bolec co się zamek w nie zatrzaskuje jak się drzwi zamyka, o takie bajery mi chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zasugeruję jeszcze zmianę koloru konsoli środkowej, tej w której są radio i klimatronik. Ja będę oklejał folią i zobaczymy jak wyjdzie. Zastanawiam się tylko na jaki kolor, ale pewnie skończy się na czarnym połysku.  Mam drugą konsolę do testów, także się pobawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/renault-megane-3-iii-hb-mk3-spoiler-spojler-daszek-i6917223947.html

Nie wiem w jaki sposób on jest mocowany, jeżeli tylko klejony to lipa bo możne odfrunąć czytałem gdzieś o takich przypadkach. 

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz bo w alledrogo nie widzę żeby ona była dzielona na pół, jest jako jedna całość, a tutaj:http://www.ecoplast-access.com/7711425368.pdf jest oryginalna ale koszt w aso około 700zl + lakierowanie + montaż to można liczyć że drugie tyle podejrzewam. Ale szczerze mówiąc kozacko to wygląda, widziałem na czarnej Megane III taką jak ja mam i naprawdę robi wrażenie i zmienia ten jajowaty tył.

Edytowane przez darekgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, darekgt napisał:

(...) jeżeli tylko klejony to lipa bo możne odfrunąć czytałem gdzieś o takich przypadkach. 

Taki przykład: w Megane II była akcja serwisowa dla autek kombi, bo plastikowy - nazwijmy go - spojler klapy bagażnika odpadał (w trakcie jazdy). Podklejano go wówczas od spodu dodatkowymi łapkami i już miał się trzymać (klejem do szyb, czas schnięcia kilka godzin). Oczywiście pierwotnie to on był przykręcony, ale widocznie niewystarczająco solidnie. Nie ufałbym tylko klejonemu takiemu jw. elementowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!