Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Poszukuje osobę z CLIP


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

@clive120 znajdź Kamila Wilka ze Staniszowa. Okoliczny magik od elektroniki. Nigdy u niego nie byłem ale słyszałem kilka dobrych rzeczy. Może będzie miał.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również poszukuję osobę z CLIPem z okolic Tarnowa (Małopolska).

 

Na początek zmiana z trybu skandynawskiego i włączenie świateł do jazdy dziennej (DRL).

 

Nie wiecie, czy w megance można włączyć komfortowy migacz/kierunkowskaz - pojedyncze dotknięcie manetki to 3 mrugnięcia ?

Zastanawiam się, czy tą operację dałoby się przeprowadzić przy pomocy ELM327 i DDT4all ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, toonek napisał:

Nie wiecie, czy w megance można włączyć komfortowy migacz/kierunkowskaz - pojedyncze dotknięcie manetki to 3 mrugnięcia ?

Hm... a tak to u Ciebie nie działa? W fazie III tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie działa. W Scenicu tak mam, a teraz wyczytałem, na DaciaClub, że przy pomocy Elma i DDT4All da się to włączyć w Sandero. Elma mam jakies dwa rodzaje i w weekend lukne, tylko się trochę obawiam bo można dużo napsuć....

Dziś kończe montować LPG no i tam jest na stałe podpięte do OBD , więc muszę jakoś sterownik z LPG dezaktywować jak chcę OBD pobawić , ale to sobie dziś wyjaśnię z instalatorem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ws. kierunkowskazów tzw. autostradowych (potrójne mignięcie), to w fazie I Megane III już miało tę funkcję (piszę o aucie kupionym w Polsce w 2010), więc pewnie jest to tylko kwestia ustawienia.

Edytowane przez konwil
Nadanie nowego sensu zdaniu. Poprzednie wyszło bez sensu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sobotę wyłączyłem tryb skandynawski i uaktywniłem DRL przy pomocy DDT4all i ELM-a 327. 

Wykryte [UCBIC/BFR] BCM95_SW990_Valise nie posiada niestety w konfiguracji komfortowych/autostradowych migaczy.

 

Czy ktoś się orientuje, czy to jest wersja softu tylko i można zaktualizować, czy cały moduł w nowszych wersjach jest inny i niekompatybilny z wiązkami i resztą?

Wg bazy danych DDT wersja BCM95_SW16_V16_1 posiada już taką funkcję do aktywacji.

scandi on drl on.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!