Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 2.0 180 TCE


makin23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad zmianą auta z meganki na megankę ale 3 generacji co powiecie o tym egzemplarzu

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2-0-gt-turbo-180km-baly-zarejestrowany-pl-ID6yWkpd.html#xtor=SEC-8

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

byłem oglądałem i jeździłem wszystko mi się podoba oprócz grubości lakieru sprawdzałem miernikiem i wszędzie wychodzi około 175-215 mikronów ale na słupkach i progach po otworzeniu drzwi wychodzi 150-180 mikronów , czy to normalne wartości dla tego koloru ? ( sprzedawca mówi że kolor biała perła zawszę będzie miał wyższe wartości niż inne kolory )

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

jedynie na dwóch nadkolach od strony pasażera wyniki były 280-500 mikronów więc jest trochę szpachli ale sprzedawca poinformował mnie że tą stroną był przytarty .

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

a i jeszcze się zastanawiam nad tą

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2009r-2-0-tce-180-km-coupe-17-alu-klimatronik-tempomat-ID6yWlbp.html

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7, 5.9 oraz pkt. 6

Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi za pierwsze auto , proszę o opinie na temat tego drugiego .Dzwoniłem do sprzedającego powiedział że jest pewny przebiegu i bezwypadkowości auta , potwierdzi to wpisując taką informację na fakturze sprzedaży .Czy pęknięty materiał na przednim fotelu przy tym przebiegu to normalne ?

Edytowane przez makin23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga bordowa wg mnie miała robiony przód. Poza tym, to fotel jest chyba trochę za bardzo zniszczony jak na ten przebieg. Chyba, że ktoś non stop naginał po mieście i często wsiadał i wysiadał. Negocjuj cenę jak się zdecydujesz bo trochę drogo jak na to auto.

Ale sam ocenisz, jak zobaczysz na żywo to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i jeździłem ogólnie wszystko fajnie tylko auto strasznie wyplakowane , nabłyszczone , spr. czujnikiem lakier i wygląda na oryginał.Silnik suchy niemyty , delikatne przy pocenie od góry wydaje mi się że przy świecach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie przód musiał być robiony. Przednie śruby mocujące reflektory zawsze szybciej korodują. I w tym aucie tak jest. Nie sądzę, aby ktoś przy naprawie był, aż tak pedantyczny.

Fotel kierowcy rzeczywiście jest "zmęczony". To szycie pewnie wynika z rozerwania. Raczej nie jest to wypracowanie.

Na Twoim miejscu pooglądałbym go z dołu i sprawdził zbieżność. Wtedy będzie wiadomo, czy jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z pierwszego ogłoszenia to jakiś straszny ulepek, po pierwsze fabryczne wartości grubości lakieru nie przekraczają 100 mikronów, na progach w mojej są od 40-50, drugie rocznik 2011 nie miał lakierowanych listew bocznych no i w końcu, jesli auto jest z 2011 r i jest to benzyna 180 km to jest to wersja GT a więc powinna mieć inne zderzaki, analogowe zegary, kubełkowe fotele i koła 18 cali. W bordowej brakuje napisu na tylnej klapie, ale sądząc po audio jeżdził nia jakis mlody tuner więc może po prostu usunał. Poza tym wygląda w miarę ok, wersja dwa litry w benzynie z 2009 r miała nadwozie jak każda inna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa była najprawdopodobniej malowana bo tam grubość lakieru wynosi od 150 do 210 mikronów , więc pewnie dla tego został usunięty napis .

 

A co o tej napiszecie http://allegro.pl/renault-megane-iii-sport-coupe-2-0turbo-180km-swis-i6857370903.html#thumb/8

Edytowane przez makin23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!