Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co myślicie o tym gazie?


DD11

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak i wiele innych osób chcę założyć gaz. Silnik 2.0 16V 140 KM przebiegu oryginalnego 120 tysięcy km, chodzą one bardzo fajnie na gazie więc ok. Gazownika mam bardzo dobrego bo nawet po forach go polecają i to nie jeden- Multiserwis w Niwiskach (kawałek od Rzeszowa). Oferują wraz z gwarancją na 2 lata bez limitu km do tego auta za 3100 zł taki oto zestaw:

 

-sterownik LPGTECH 224

-wtryskiwacze AC W02

-reduktor AC R01

-butla toroidalna w miejsce koła

-przewody elastyczne FARO FI6mm (nie miedź)

-filtr Certools F779C Glass Fiber

-wzmocnienie plastikowej wnęki koła zapasowego

-emulator wskaźnika poziomu paliwa

-wlew gazu pod klapką

 

całość z montażem zgodnym ze sztuką i strojeniem na AFR/OBDII

 

Myślicie że jest to dobry komplet na gaz? Nie chcę wydawać grubych tysięcy na instalacje ponieważ i tak za pewnie 3 lata sprzedam auto, ale i też nie chcę kupić dziadostwa żebym później nie musiał cały czas tego robić/wymieniać/cudować. Reduktor np. jest do aut do 150 KM mocy więc też czy nie jest on za słaby mając tylko 10 KM zapasu mocy? Dzięki za opinie i wszystkie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dwóch litrach to raczej masz 136 KM. Wersje 140 KM były w Megane I (IDE). Z biegiem czasu konie się trochę rozbiegają więc reduktor do 150KM jest jak najbardziej OK.

Ja u siebie mam Ig1 i też jest do 150KM. Nie zauważyłem braku mocy nawet przy dużych prędkościach.

Wtryski i reduktor podałeś od STAG'a więc powinno być OK, choć ekspertem nie jestem.

Kluczem jest natomiast sam montaż i zestrojenie.

Jeżeli jak piszesz warsztat ma dobrą renomę to wiedzą co robią i nie ma się czego bać.

Zakładaj i ciesz się taniością :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!