Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wycieraczki wycierają suchą szybę zanim leje się płyn ze spryskiwaczy


Rekomendowane odpowiedzi

o ile na przodzie działa fajnie (jakieś 40 cm od sprysków). To na tyle umieściłem przy zawiasie klpay. O ile wczoraj problemu nie było to dziś rano sprawdzałem i ze dwa razy wycieraczka przjechała na suchym. Dziwne ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie mam zdjęć bo zaworki zakładał mi mechanik przy okazji jak naprawiał inne rzeczy.

Wszystko działa teraz rewelacyjnie. Płyn leci od razu zarówno z tyłu jak i z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mają.

A widzisz, nawet nie wiesz co kupujesz.

Jest zaworek spiętrzający a zarazem zwrotny.

Tutaj w temacie masz jego budowę:

http://www.club-renault.ru/forum/topic/27939-steklo-i-faroomyivateli-problemyi-i-resheniya/?page=9

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 10 - odnośnie dodawania zdjęć. -Prezes

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, cóż za spostrzegawczość. :)

Dokładnie to chciałem pokazać, dysza posiada kulkę, sprężynę, która spiętrza oraz zapobiega cofaniu płynu.

Po instalacji dysz, wystarczy "pyknąć" manetką, płyn leci natychmiastowo. Nie masz nawet możliwości przetarcia szyby wycieraczkami bez użycia płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak w takim razie na standardowym spryskiwaczu i z zaworkiem dodatkowym płyn nie leci zawsze od razu? do pół dnia jest ok. Powyżej już trzeba czekać.

Ahaaaaa tobie może chodzi o przód. TO podaj link do dyszy na tył? Z chęcią kupię taką i będę miał zaworek wbudowany. Czekam wobec tego na link. Nie ma tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, cóż za spostrzegawczość. :)

Dokładnie to chciałem pokazać, dysza posiada kulkę, sprężynę, która spiętrza oraz zapobiega cofaniu płynu.

Po instalacji dysz, wystarczy "pyknąć" manetką, płyn leci natychmiastowo. Nie masz nawet możliwości przetarcia szyby wycieraczkami bez użycia płynu.

Wystarczy gdzieś drobna nieszczelność i Twój szalony plan bierze w łeb ;)
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czytam temat i czytam i widze ze pojawił się temat sprysku mgiełkowego. Poda mi ktoś link do takiego sprysku aby działał w megane 3 2012r. 

Mega denerwuje mnie ten strumień płynu jakby ktoś zlał mi się na szybę :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają wbudowane zaworki. Szyba od razu mokra po przyciągnięciu manetki. Wymiana w moim przypadku zajęła kilka minut. Jak to zrobiłem przeczytasz w podanym temacie. Regulacja zajęła mi około pół godziny. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!