Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Puste miejsce w silniku


radoslawl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tutaj nowy i z poziomu telefonu ciężko mi wyszukać informacji które mnie interesuja. Mój problem polega na tym ze kilka dni temu kupiłem meg iii i dziś odkryłem ze w silniku jest jakieś puste miejsce na coś... w zasadzie nie wiem czy się martwić czy nie. Dołączam zdjęcia celem identyfikacji moich rozterek. Dziękuję.

cięcie

Dziękuję i 0

Pozdrawiam.

lapka2.gif

Regulamin dodawania zdjęć

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak brakuje osłony komputera, ale myślę, że bardziej chodzi o drugie zdjęcie... Brakuje górnej poduszki silnika, ósemki.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Łoooo faktycznie. Nie rozumiem takich oszczędności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić taką poduszkę silnika? I czy to jakoś wpływa na pracę silnika? Tak powiem ze jestem laikiem w tym temacie a zaciekawiło mnie ze tam jest puste miejsce z gwintem.

 

Dodano: 21 cze 2017 - 22:49

Oslona komputera to macie na myśli te miejsce gdzie jest akumulator tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić taką poduszkę silnika? I czy to jakoś wpływa na pracę silnika? Tak powiem ze jestem laikiem w tym temacie a zaciekawiło mnie ze tam jest puste miejsce z gwintem.

To bardzo ważna rzecz. Poszukaj gdziekolwiek w sklepie, allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u mechanika. Powiedział,ze jest to seryjnie nawiercane w tych silnikach i ze nieco niżej mam poduszkę która trzyma silnik na miejscu i nie jest wymagane zakładanie tej ósemki. Dzięki za podpowiedzi juz się bałem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Jaki rok auta? U mnie w 1.5 dCi 110 KM z 2011 r. ta poduszka jest. Jak chcesz to podeślę Ci fotkę.

Spotkałem już się z przypadkiem, że po uderzeniu zerwało tą poduszkę, a handlarze w ramach oszczędności jej nie zamontowali. Znasz dobrze historię auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia auta jest taka jak ja sobie napiszą. Kupowałem od juz zarejestrowana w Polsce u jakoś nie zwróciłem specjalnie na to uwagi. A podeślij fotkę to przynajmniej będę miał pogląd na sytuację jak to wygląda. Będę wdzięczny. Rok 2010. Bez tego nie rzuca ani nie trzęsie silnikiem. Bylem w bosch service. Mówią u nas ze najlepsze w okolicy wiec zaufałem mu co do tej poduszki. Sprawdzał szarpal silnikiem i mówił ze jest ok. Auto nie wygląda na bite ale wiadomo w Polsce mamy fachowców od tej dziedziny.

 

Dodano: 22 cze 2017 - 11:51

Pytalem w sklepie to koszta to ok 150zł za poduszkę i śruby zamienniki ewentualnie oryginalne x ASO ale to nie wiadomo ile może kosztować. Nie jet to drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki. Przynajmniej teraz wiem jak wygląda ta część tak na oko :) dziękuję Wam. Jakby miał ktoś z Was więcej czasu to mógłby mi tak dla pewności zrobić zdjęcie z bliska tej poduszki? Jeszcze raz wszystkim dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!