Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megan gaśnie w czasie jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam megana ma dziwne zachowanie w czasie jazdy spadają jej obroty, podwyższają się na chwilę, utrzymują się w przedziale 1.5-2tysiace na luzie. Za chwilę nawet w czasie jazdy potrafią spaść ponizej 0.5tysiaca i za chwilę samochód gaśnie. Nie ważne dla niej jest ile się jedzie po prostu gaśnie.

Mechanicy rozkładają ręce już nie wiedzą co to jest. Komputer nie zszczytuje błędów. A nikt nie potrafi postawić jednoznacznej diagnozy.

Za chwilę postaram sie dodać filmik jak to wygląda w czasie jazdy.

Samochód to renault Megan sport 1.6 99rok więc jeżeli wstawiłem to w zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.

 

Dodano: 22 cze 2017 - 20:03

 

Tutaj dwa filmiki w czasie jazdy jak skaczą obroty

I jak gaśnie na postoju.

Jeżeli wstawiłem filmiki w zły sposób to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemy na aku na pewno dokrecone.

Co do czujnika nie pokaże normalnie jego błędu? Bo właśnie jeden z mechaniorów wykluczył czujnik ze względu ze jego błąd pozostawia ślad w systemie komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie ale w Sceniku II , mechanicy wymieniali co się dało i dalej dup..

Wkurzony sam rozebrałem przód i zacząłem wtyczka po wtyczce sprawdzać, okazało się że któryś mechanior przy wymianie filtra powietrza uszkodził osłonę od BSI ( chyba to tak się nazywa) czyli tam gdzie wszystkie wtyczki od czujników się zbierają do kupy :-) i co deszczyk to auto gasło i mogłem sobie kręcić rozrusznikiem cały dzień ;-)

Przez uszkodzoną osłonę wpadała woda we wtyczki i robiła "kuku" także sprawdził bym w pierwszej kolejności.

Raz tak miałem że wszystko się włączyło co tylko mogło i musiałem zgasić auto poprzez wrzucenie biegu i szybkim puszczeniem sprzęgła :-)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem, zastanawia mnie jeden fakt który jutro sprawdzę bo dziś juz za późna pora.

Komputer a dokładnie wiązka idąca do niego, podczas poruszania nim słychać zwarcie. Odkryte godzine temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!