Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła LED DRL - prośba o wymiary


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów.

Mam wielką prośbę do osób, które posiadają Megankę 3 gen. Phase 3. Potrzebuję wymiarów świateł LED DRL do jazdy dziennej, ponieważ chciałbym zamocować takie w mojej Astrze H. Niestety mój samochód jest zbyt leciwy i nie posiada seryjnych świateł LED do jazdy dziennej i szukam alternatywy. Nie chcę też kupować jakiś sklepowych LED'ów, ponieważ one kijowo świecą i mają z reguły kanciate kształty, a patrząc na LED'y z w.w. Meganki mam pewne subiekcje, że będą one pasować do mojej Asterki. W załączniku zamieszczam zdjęcie z sieci, z zaznaczeniem wymiarów jakich bym potrzebował.

Wymiary mogą być podane słownie, bądź wrzucone dwa zdjęcia z przyłożoną miarą do LED'ów.

 

thumb_hosting_zdjec_1498423592__megane__iii.png

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Grzegorz z Rybnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego łatwo zmierzyć, bo lampa jest włożona od tyłu i jest większa niż to co widać z przodu. Wymiary które zaznaczyłeś to: szer. 1 = 22cm, szer. 2 = 19,5cm, wysokość = 4cm, ale szerokość całkowita jest większa o kilka cm, trzeba by wyjąć lampę żeby zmierzyć. I weź pod uwagę, że lampa jest zakrzywiona tak jak zderzak w tym miejscu, a nie idealnie płaska.

Edytowane przez Karst
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło tylko i wyłącznie o przód lampy czyli tzw. klosz. Wiem, że z tyłu obudowa czarna jest większa, ale tym się już nie martwię, ponieważ mam w maskownicy, obok świateł przeciwmgielnych, pustą przestrzeń i o to co jest z tyłu to się nie martwię, głównie chodziło mi o szerokość tych LED'ów, gdyż nie wiedziałem czy zmieści mi się w maskownicy obok świateł przeciwmgielnych. Poniżej przykładowe zdjęcie Astry od przodu, na czerwono zaznaczyłem miejsce, gdzie chce zamontować światła. Jak przyjadę do domu po pracy to sobie zmierzę odległości jakie są u mnie i wtedy będę wiedział czy mi się zmieszczą te LEDy na szerokość. Zielonym kolorem zaznaczyłem miejsce, gdzie by pasowały idealnie światła LED z Hondy Civic IX gen. ale niestety za tymi czarnymi zaślepkami znajduje mi się obudowa i mocowanie ze świateł przeciwmgielnych oraz mocowanie ze spryskiwaczy reflektorów :(

Tak więc jestem zmuszony wpakować LEDy w miejsce zaznaczone na czerwone na zdjęciu. Myślałem jeszcze o światłach z Peugeot Partner'a i one by mi wlazły do górnej części maskownicy, ale jak ostatnio przejeżdżała obok mnie Meganka z tymi LED'ami to mi się bardziej spodobały :D

 

thumb_hosting_zdjec_1498469705__astra_05_045.png

 

No nic, Karst dziękuję za wymiary, jak żonka przyjedzie z pracy sprawdzę miarą wymiary maskownicy i mam nadzieję, że wszystko spasuje ;)

 

Serdecznie pozdrawiam.

 

Temat do zamknięcia

Edytowane przez Gregorius00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!