Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II


Sati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje malego autka do miasta, padlo na meganke 2 gen... Znalazlen takie: http://allegro.pl/re...6869551839.html

Czy ktos moglby mi powiedziec czy wszystko z tym autkiem jest oki ?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Wypadałoby się zapoznać z regulaminem forum.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa, ale jeżeli to ten: Mój odnośnik

to po pierwsze był kupowany w Gnieźnie więc tu już podpada (może umowa też na poprzedniego właściciela). Wnętrze zmęczone (dziury w fotelu, coś grzebane przy złączu komputera i przy radio), a tuning to rzecz gustu. Jeżeli nie był walony (chodzi o błędy poduszek) to naprawy które napisał nie będą za drogie (np zwijacz od 100zł). Jak powypadkowy to diabli wiedzą co jest namieszane w elektronice i jak był odszykowany na sprzedaż (może dlatego sprzedaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to autko, rzeczy wymienione do naprawy ogarne, fotel widzialem ze wypalona dziura ale zawsze mozna zmienic co do radia i zlacza kompa to nie widzialem dopiero teraz patrze i faktycznie ramka od radia odstaje. Na tiuning nie patrze ale elementy karoserii sa dosc spasowane ( nie ma przerw ) wiec wydaje sie ze nie mial zadnej przygody ( chyba ) :) .

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Wypadałoby się zapoznać z regulaminem forum.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz miernika lakieru to wypożycz gdzieś np. na OLX. Dodatkowo weź ze sobą kogoś kto ma megane II (żeby znał wszystkie niuanse z elektroniką) lub dobrego mechanika. Cena trochę niska, ale może adekwatna do stanu i do modelu (3D nie sprawdzałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uważasz że cena niska?

Auto ma sporo wad do zrobienia, do tego ma 14 lat , to i cena odpowiednia.

Tak z otoczenia to wygląda, że te fotki to z zimy lub wiosny , nie ma liści na drzewach, więc auto coś ciężko się sprzedaje.

do tego ma zimowe opony założone.

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o VIN auta i zadzwoń do Renault we Wrocławiu a dokładnie w Długołęka i tam ci powiedzą historię auta.

Powiedz że chcesz podjechać do nich na kontrolę z nim tylko zanim pojedziesz to chcesz sprawdzić czy warto wogole sobie głowę zawracać ;)

Jak tak sprawdziłem u nich 8 aut zanim kupiłem.

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, zaraz popatrzę za numerem do nich i jutro zadzwonię. :mrgreen:

 

Dodano: 30 cze 2017 - 18:46

Dzisiaj dzwoniłem do w/w ASO i miły pan poinformował mnie że już nie udzielają informacji po VIN-ie osobom postronnym, mogą udzielić informacji ale właścicielowi pojazdu. Negocjacje jak pisał kolega Rafo30 nie dały żadnego efektu. Jakby ktoś mógł sprawdzić VIN to bylbym wdzięczny... VIN: VF1CM0J0H28198934.

 

Dodano: 30 cze 2017 - 23:21

Z tego co się dowiedziałem to autko jest po gradobiciu i jest masa pierdół w środku do zrobienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie byłem i nie widziałem jak to wygląda ale bardziej mnie niepokoją rzeczy, które są do zrobienia w środku. W przyszłym tygodniu kolega podjedzie z kompem i sprawdzi jak z błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to ten sam samochód, ale kilka miesięcy temu był podobny omawiany czy warto i jak się okazało był to egzemplarz policyjny, który kuriozalnie mówiąc był ostro dowalony. Może teraźniejszy właściciel zorientował się po czasie co w trawie piszczy i chce się kłopotu pozbyć. Jak jeden pan na YT kiedyś powiedział - nie ma okazji bo niska cena. Taka cena sugeruje wdepnięcie na mine. A tak ode mnie - Wygląd zewnętrzny może sugerować to kto nim jeździł w Niemczech - Bogaty wojownik ortalionu który jak prawie ujechał Megi to sprzedał biedniejszemu Niemcowi który dojechał Megi a ten odsprzedał Turkowi który puścił "perełke" cofniętą o około 200k km do Polski... I opis tego auta jakby skopiowany z ogłoszenia w mobile . de i wklejony w google translator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, odpuszczę sobie to autko.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

 

Dodano: 04 lip 2017 - 22:35

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2-0-benzyna-krajowy-klimatyzacja-handsfree-zadbany-ID6yXXhB.html

 

A takie ? Ktoś może się wypowiedzieć ?

Edytowane przez Sati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto krajowe więc niby łatwiejsze do sprawdzenia (przebieg z SKP, ASO, ubezpieczalnie). Odznaczone "bezwypadkowy" więc gruntownie trzeba sprawdzić co było i jak naprawione. Cena wydaje mi się podejrzanie niska (porównując samochody z podobnym silnikiem i pochodzeniem). Szczególnie, że handlarz jeszcze swoje zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!