Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dziwny problem z szybami pasażera


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze jeszcze raz temat bo poprzedni został zamknięty. Może Admin nie zrozumiał o co mi chodzi ale przeszukałem całe forum i takiego jak mój problem nie znalazłem. Opisze dokładniej ten problem.

Sterując szybami od strony kierowcy działają wszystkie 4 czyli można je zamykać i otwierać natomiast pasażer siedzący z tyłu z jednej jak i drugiej strony nie może otworzyć szyb ani ich zamknąć (przypominam ze kierowca może je otwierać i zamykać) i nie jest to wina blokady rodzicielskiej bo tak samo dzieje się przy włączonej blokadzie jak i wyłączonej. Szyba z przodu od strony pasażera działa normalnie. Sprawdzałem wtyczkę przy przełączniku i wydaje się być ok. Jeśli był podobny temat do mojego to przepraszam za dublowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zacznij od sprawdzenia czy to nie blokada. Jeżeli sprawdziłeś już włącznik blokady czy zwiera styki to teraz sprawdzaj dalej. Rozłącz kostkę miedzy drzwiami tylnymi (z której chcesz strony) i zobacz czy na pinie 8 w gniazdku w słupku jest masa (przy wyłączonej blokadzie rodzicielskiej). Tzn jak wyłączysz blokadę to powinno na pinie 8 pojawiać się masa, jak włączysz blokadę to masy nie powinno być. W dziale download masz schematy i tam znajdziesz opis złączki w słupku i który to pin 8, lub masz tutaj:

post-3433-0-24432300-1498913619_thumb.jpg

Jak nie ma tam masy to masz albo uszkodzony włącznik blokady, albo uszkodzony przewód co idzie od tego włącznika. Jak masz tam masę to szukasz dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz dokładnie sprawdzę za kilka dni jak zacznę urlop i będę miał czas na zabawę. Tylko wydaje mi się że blokada rodzicielska raczej działa bo drzwi tylne blokuje normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!