Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

R-link 2/ iphone


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Megane IV produkcji 2016, nie mam możliwości odtwarzania muzyki z iPhone 6s czy iPada Air 2. Telefon działa bez zarzutu, niestety brak możliwości odtwarzania tidala czy spotyfy. Serwis wgrał nowe oprogramowanie, bez zmian. Ponoć nie jestem jedyny. Telefon htc działa bez zarzutu. Czy miał ktoś taki problem? Pozdrawiam. Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Meganki IV do kwietnia 2017 mają starego rlinka i tak już zostanie. Nie dostaną upgrade'u. Tylko nowe meganki wyprodukowane po kwietniu 2017 dostaną lub już mają rlinka z Applowym Carplay. Więc kolego masz pecha i nie tylko Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple CarPlay nie ma przecież nic wspólnego z odtwarzaniem muzyki z iPhone'a.

Nie działa żadne odtwarzanie multimediów z telefonu, czy faktycznie tylko streaming? Próbowałeś coś puścić z biblioteki iTunes? No i co znaczy, że nie gra? Możesz zmieniać utwory (widzisz na ekranie, że coś powinno lecieć), ale jest głucha cisza?

 

Dodano: 14 lip 2017 - 06:41

No i dotknęło i mnie :mellow: Czytam temat i następny dzień to samo :mellow: Nie wiem jak to się objawia u Ciebie, ale u mnie na iPhone SE widać w aplikacji Spotify jako źródło R-Link 2, ale zmiana źródła z kierownicy skutkuje cały czas tym samym: FM-AM. Nie wybiera w ogóle źródła dźwięku Bluetooth. Co za ścierwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam tylko ze Spotify odkąd się pojawiło w PL. Kabel już mam przygotowany i jak wyjdę z pracy to przetestuje od razu. Chociaż nie chce mi się wierzyć, że to BT skoro telefon jest połączony i w opcjach multimediów mam aktywne zarówno połączenia oraz multimedia. Problem z tym, że za nic w świecie nie da się wybrać BT jako źródła mimo, że nie jest na szaro.

Radio nie dla mnie, przyzwyczaiłem się, że słucham tego czego chcę w danym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zweryfikuję bo mam Megi IV z 2016 i nie streamuje mi muzyki z IPHONE7... działa system głośnomówiący, komunikaty z yanosika, aplikacja R&Go...

Nie gra Spotify, czy np pliki mp3 odsłuchiwane na telefonie...

 

Edytowane przez SATCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Mam pytanie odnosnie zakupu nowej meganki.otoz czy pakiet mulimedia 7 oraz pakiet multimedia 8,7 ktore sa odpowiednio w opocjach za 2,5 tys.lub za 3,5 tysiaca i ktore maja niby rlink2 a wyprodukowane po kwietniu 2017 roku maja juz mozliwość tzw mirroringu?Jesli tak to czy w pakiecie multimedia 7 tez jest ta mozliwosc czy tylko w tym drozszym 8,7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!