Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem przy energicznym wciśnięciu gazu.


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się problem przy energicznym wciśnięciu pedału gazu,jadąc np na 4 biegu 70km/h chcę wcisnąć gaz by coś wyprzedzić to auto chwilę idzie,ale zaraz szarpie po odpuszczeniu gazu wszystko wraca do normy.

Koledzy czy podpowie mi ktoś gdzie szukać przyczyny bo podczas rozpedzania auta,w miarę załadowanego tzn.3 osoby,bagaże 
Gdy dodaję gwałtownie gazu auto zaczyna ciągnąć dobrze ale po chwili przerwie i szarpie tak jakby prądu chwilę zabrakło.
Filtra paliwa nowy i nie biorę pod uwagę bo dbam o to,tak samo filtr powietrza też nowy.
Gdy rozpędzam auto równo bez deptania to idzie jak trzeba,nie brakuje mu siły i werwy.Tylko przy gwałtownym wciśnięciu gazu po chwili przerwie i szarpie a po odpuszczeniu gazu auto idzie ładnie dalej.
Gdzie szukać przyczyny, podpowiedzcie.

 

Cewki nowe Beru,świece są dość zużyte a przejechałem na nich 40 tyś/km Denso Irydium 

Dziś też byłem na clipie lecz z powodu braku odpowiedniego programu odczyt niektórych parametrów był ograniczony,ale dostałem tylko to co na zdjęciach.Czy ktoś nakieruje mnie co jest na zdjęciach z clipa.

IMG_20170803_175409.jpg

IMG_20170803_175445.jpg

IMG_20170803_175450.jpg

msg-79305-0-35064000-1501936282.png

msg-79305-0-48249100-1501936254.png

msg-79305-0-50013900-1501936335.png

msg-79305-0-57654400-1501936310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece zamówione NGK PFR6G-9   

W poniedziałek po południu wymiana,a te co mam teraz denso irydium to sądząc po zdjęciach to chyba dość zużyte jak na 40 tyś przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!