Jump to content

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

lukasgda    0

Witam,

może ktoś przerabiał temat, posiadam twardy podłokietnik w megance konsoli środkowej. Chciałem kupić na allegro ten miękki z białą nicią i tu pytanie czy wystarczy jak kupię sam podłokietnik bez konsoli, zamienię i po sprawie?

Może ktoś wie jak wymontować sam podłokietnik z konsoli. 

Załączam zdjęcie mojego podłokietnika.

20170810_205317.jpg

Testral    6

Jak to twardy? Plastikowy cały?

blake    4

Oczywiście, że da się rozmontować sam podłokietnik od reszty, sam to robiłem tzn chodzi mi o to, że ta klapka składa się z dwóch elementów, to na którym jest przymocowany materiał i plastik, ten który jest widoczny od spodu patrząc na Twoje zdjęcie , ściągałem sam szkielet to na czym jest przymocowany materiał a klapa, która się zamyka to od spodu patrząc na  zdjęcie zostaję. Musisz podważyć cienkim śrubokrętem z każdej strony po troszkę w odpowiednich miejscach i rozdzieli się to na 2 elementy, siedzi to na zatrzaskach. Zatrzaski są dość solidne, tak więc nie powinieneś niczego połamać, sam rozbierałem to wielokrotnie bo robiłem, żeby było bardziej miękko niż było. Może można całość rozmontować, ale nie wiem nie interesowałem się tym bo tak prościej i bez szkód. PZDR

lukasgda    0

Mam na myśli, czy mogę po prostu podmienić i włożyć taki podłokietnik. Czy trzeba demontować cały tunel środkowy? 

7435aa4a4b4dbc49002aa943bf34.jpg

blake    4

Oczywiście, że możesz, tunelu nie trzeba ruszać. Napisałem Ci tak to można zrobić najprościej.

lukasgda    0

Dobra źle zrozumiałem. Super dzięki za pomoc, będę próbował.