Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

przegub wewnętrzny czy cała półoś do wymiany?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety również mnie dopadła przypadłość uszkodzenia prawego przegubu wewnętrznego (ma luz co objawia się drganiami oraz od czasu do czasu stukaniem po puszczeniu sprzęgła).
Przeszukałem forum, przeczytałem wiele tematów, ale i tak nie wiem jak to jest - trzeba wymieniać całą półoś, czy można sam przegub?

Część osób pisało, że wymieniło sam przegub, ale nie mogę znaleźć takiej części oddzielnie... może słabo/źle szukam...

 

Może polecacie jakieś firmy zamienniki przegubu,, czy też całej półosi... chyba że lepiej iść w oryginał to jakoś też przeboleję :-) Chociaż patrząc po ich wytrzymałości to mam pewne wątpliwości co do tej decyzji...

Z góry dziękuję za podpowiedź i rozwianie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wiosnę zauważyłem, że zgubiłem obejmę trzymającą gumę na przegubie prawym i niestety już dostał się tam jakiś syf bo przegub zaczął stukać - potwierdzam da się wymienić sam przegub, wymieniałem chyba zewnętrzny.

 

lapka2.gif

 

Regulamin. pkt.  5.7

Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Barnaba27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Właśnie z zewnętrznym nie ma problemu - jest pełno tego dostępnego, ale mi chodzi o wewnętrzny, którego nie mogę znaleźć, a ludzie piszą że wymieniali sam... może jest zamienne z jakimś innym etc, stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2017 o 11:12, Barnaba27 napisał:

U mnie na wiosnę zauważyłem, że zgubiłem obejmę trzymającą gumę na przegubie prawym i niestety już dostał się tam jakiś syf bo przegub zaczął stukać - potwierdzam da się wymienić sam przegub, wymieniałem chyba zewnętrzny.

Już poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!