Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kto naprawi mi radio ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zniknęły basy i gra bardzo cicho (czasami wraca do normalnego działania ale to tylko na kilka minut). Niestety w moim mieście nie ma dobrego serwisu elektroniki. Czy możecie podsunąć mi pomysł gdzie mógł bym załatwić to wysyłkowo? Odpiąć i Podłączyć ponownie dam sobie radę.

 

Sprzęt mam taki jak na zdjęciu w załączeniu. Na radiu napisane jest CABASSE + bluetooth + zmieniarka "tylko CD-R" + nawigacja DVD pod siedzeniem + MP3 + ten joystick na środkowym panelu, sterowanie głosem i z kierownicy. Przy okazji był bym wdzięczny za informację co to jest za radio? Jaki model dokładnie?

 

Jeżeli w ramach naprawy była by opcja jakiejś modyfikacji, żeby radio grało lepiej to by było fajnie. Zastanawia mnie możliwość montażu po takiej operacji mocniejszych głośników w miejscach fabrycznych bo te mam wrażenie też nie są najwyższych lotów jak i całe to radio :(

 

cabase.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co masz w konsoli to tylko zmieniarka ze sterowaniem navi. Standardowy sprzęt Clariona, model możesz sprawdzić po wyciągnięciu zmieniarki.

U ciebie pada amplituner który znajduje się pod fotelem pasażera na dole (czyli pod czytnikiem DVD).

Prawdopodobnie pada końcówka mocy lub jeden z termistorów. Naprawa nie bardzo się opłaca. 

Poszukaj na allegro używanego amplitunera LINK, ale upewni się przed zakupem że ma pojedyncze wejście antenowe (lub ten sam numer części).

Amplitunery ze wcześniejszej generacji do  2005 r. nie są kompatybilne.

 

Jak nie wiesz jak wytargać amplituner to postaram się zrobić krótki manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tułałem z moim Szczeniaczkiem, bo jak kupiłem to właśnie amplituner się kończył. Szukałem wszędzie, ale informacji było jak na lekarstwo.

Dlatego wziąłem sprawy we własne dłonie, a że akurat są małe :-D to się udało.

Powodzenia z wymianą lub naprawą.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój Kiełbasę z Laguny naprawiałem u nas w Radomiu.

Na Rybnej jest firma AT elektronics Arkadiusz Dalbiak.

Moja Kiełbasa potrafiła się wyłączać  w czasie pracy (znaczny się działała tylko nic nie było słychać) - po naprawie jak ręką odjął. Kosztowała 100pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!