Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam pewien problem z wycieraczkami w moim meganie-wycierają kiepsko i w dodatku zamontowane są bardzo wysoko na szybie,co powoduje zwiększone opory powietrza.Pióra już wymieniłem na płaskie Boscha Aerotwin (kod A 604 S).Wpisujcie prosze,Wasze doświadczenia z wycierczkami w Megane 2.Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-10-04, 16:02 ]

aha-samochód nie jest mój,tylko mojego taty-to oczywiste:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wycieraczek, cala rodzina uzywamy (po roznych przejsciach) wycieraczek Valeo, maja w sumie trzy modele. wszytskie sie oplaca a sa tansze od Bosch'a. nawet te super extra wypasione, plaskie Silencio X-TRM. do LII ojciec kupil komplet za <170PLN razem z przesylka na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki Boscha "lubią",gdy się je przeciera szmatką bądź ręcznkiem papierowym od czasu do czasu-wynika to z moich osobistych doświadczeń z AeroTWIN-ami w Meganie2 i TWIN-ami w Scenicu...Warto spróbować...Aha-czyszczenie szyby też pomaga,ale uważajcie na wosk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy :]

 

no chyba kazde wycieraczki lubia jak sa czyste... tzn jak nie ma na gumkach tony blota! ja swoje przecieram przynajmniej raz na tydzien mokra szmatka az przestanie sie brudzic. w karakowie wycieraczki zbieraja strasznie duzo pylu, kurzu i smogu, nawet jak nie pada! :]

 

a co do wosku... moim zdaniem wodk na szybe to pomylka. tak jak szampony z woskiem. jedyny sluszny to twardy wosk do polerowania recznego. wprawdzie to pare godzin z zycia ale efekt i trwalosc nie ma sobie rownych :] ja w przyszly piatek mam rezerwacje czasu na woskowanie :] i samochodzik bedzie taki cacy :mrgreen:

 

btw... przymierzam sie do kupna Valeo X-TRM :) sadze ze bede zadowolony, moj ojciec w LII jest :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,jak Wy,ale ja się zraziłem do Valeo.Miałem co prawda tylko te zwykłe,seryjne,ale jakoś zbyt szybko przestały być skuteczne,ponieważ gumka od pióra stała się porowata.Może to kwestia zbyt ostrej zimy?A wycieraczki Boscha polubiłem,bo dziadek ma takie w golfie 4 już od 2 lat i nadal nieźle mu zbierają,więc...Ja osobiście polecam płaskie Boscha AeroTWIN,tylko że są ciutke drogie,jak do Megana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!