Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej dołożyć i kupić mimo wszystko to Valeo albo Bosha lub inne markowe wycieraczki. Ja osobiście zakładam właśnie Valeo i zbierają bez zarzutu, nie mam też zastrzeżeń co do ich pracy w niskich temp., po prostu dobra guma. Ja bym wziął te z Allegro, fajny design na pewno idzie w parze z jakością. :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbit, chodzi Ci oczywiście o desing opakowania??? Uwierz,jeżdziłem na Valeo,Boschu i nie są warte swojej ceny.Z tym,że ja dawałem swego czasu za komplet po 150 zł,teraz są już tańsze ale można kupić innej firmy, naprawdę dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Bosh ECO z jednym zastrzeżeniem - kupione w pewnym źródle. Ja już kolejny raz kupiłem w MAKRO i zbierają idealnie od samego początku, bez piszczenia, mazania itp....

Niestety jest dużo podróbek BOSH'a na rynku....

 

Pozdrawiam,

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko zależy od tego jak często chce się te wycieraczki wymieniać. Wiadomo, jeśli kupuje się takie za 15-20 pln za sztukę to nie ma problemu, żeby robić to co pół roku. Jednak wydając 170 PLN na valeo xtrm wymagałbym od nich, żeby popracowały nieco dłużej, a niestety mniej więcej przez tyle pracowały przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio założyłem płaskie Motgum, ale w jednym miejscu, niestety przed oczami :evil:, nie zbierały dobrze. Zakupiłem w OBI Unipoint zwykłe ze stelażem i jest ok. Za komplet 2 x 600mm i 2 x 450mm (są pakowane w paczki po 2 szt.) zapłaciłem 27 PLN. Mam w ten sposób komplet na rok zakładając 2 wymiany rocznie <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio założyłem płaskie MOTGUM (alledrogo.pl - 55PLN za komplet z przesyłką) - ładnie zbierają i są bardzo ciche. Niestety przy ruchu "w góre" potrafią czasem zaciągnąć troche zebranej przed chwilą wody z powrotem na szybe <ok> Dodatkowo pióro pasażera nie przylega idealnie do szyby (skrajny 1 cm) - no ale myśle że się czepiam. Ogólnie duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

athlon64x4,

Czyli jak tak robią to są do bani :!: Powinny przylegać.

 

Mi w SIIphII oryginalna prawa nigdy na dole nie przylegała na całej długości (od nowości samochodu), zawsze ten ostatni ~1 cm jest i był w powietrzu. To jest akurat urok strasznie dużego wygięcia szyby w tym miejscu.

 

Za to w SIphII mam płaskie MOTGUMY i czasem lewa przy ruchu w górę lekko zasmuży. Ale mam wrażenie że zdarza się tak jak szyba nie jest zbyt mokra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes -> wycieraczka pasażera nie przylega tylko ostatnim centymetrem podczas swojego spoczynku i podczas pierwszego etapu pracy (dosłownie niezauważalny kawałek) - byłem sprawdzić przed chwilą - wiec może trochę przesadziłem <ok>

 

Przychyliłbym się raczej do stwierdzenia przedmówcy (pizza) że "to jest akurat urok strasznie dużego wygięcia szyby w tym miejscu" a nie wina wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, jakoś nie stwierdziłem jaki masz model (w opisie brak poza marką <ok> a dokładniej szperać mi się nie chce), ale w SI nie mam problemu z przyleganiem pióra pasażera, ale porównując szybę czołową w SI i SII różnica jest ogromna. A z moich krótkich doświadczeń z MII nie pamiętam czy w tamtym także nie przylegała prawa, ale raczej zbytnio bym się nie zdziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!