FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Jak podciagnac przedni zderzak?? - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Megane I phII
Jak podciagnac przedni zderzak??

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   jacekok 

• Grupa: Użytkownik
  • Auto:Megane coupe I ph II
  • Silnik:2.0 16V IDE
  • Przebieg (tys.km):162

Napisano 26 luty 2007 - 21:38

Mam maly problem z przednim zderzakiem. A dokladniej, mam spora szpare miedzy reflektorem a zderzakiem z prawej strony, z lewej jest cacy, a nie mam zbytnio czasu zeby jechac na warsztat zeby mi to zrobili, no i oczywiscie szkoda mi troche forsy. Ma ktos moze pojecie jak to zrobic samemu? Pozdro
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Lewy 

• Grupa: Mod Team
  • Auto:MIIphI GT
  • Silnik:2.0 16V
  • Przebieg (tys.km):130

Napisano 26 luty 2007 - 22:07

Wiesz, tak z opisu to raczej trudno sobie wyobrazić co jak i ile. Może jakaś fotka? Jak mniemam, samo to się nie zrobiło :mrgreen: Jeżeli sam nie zajrzysz i nie ocenisz sprawy to raczej wirtualnie Ci nie pomożemy. NIe jest to standardowa przypadłość Meganek :-)
Megane II GT 2.0 16V
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
S. Lem
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Danielossss 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Silnik:K4M700
  • Przebieg (tys.km):200

Napisano 27 luty 2007 - 09:52

jacekok,
W Twoim modelu zderzak jest mocowany na dwie śruby po bokach do blachy nad kołem i potem jeszcze na cztery wkręty do plastikowych osłon nadkola i plastikowej osłony od spodu. Mi przy próbie odkręcenia urwały się te dwie metalowe śruby (chyba na klucz 10). Wtedy zderzak faktycznie może wisieć na zatrzaskach. Trzeba rozwiercić i ponownie gwintować i dać nowe śruby, najlepiej psiuknięte smarem z miedzią. Może jednak przy puknięciu zderzak wyskoczył Ci z tych śrub i trzeba go tylko ponownie przykręcić. Sam zderzak trzyma się jeszcze na plastikowych prowadnicach po bokach i z przodu, więc może jest źle wprowadzony w boczną prowadnicę.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   jacekok 

Napisano 27 luty 2007 - 11:01

dzieki wielkie za porade, dam znac jak mi poszlo
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Prezes 

• Grupa: Junior Administrator
  • Auto:Renault
  • Silnik:2,0 dCi
  • Przebieg (tys.km):172

Napisano 27 luty 2007 - 11:09

Jak masz czym, to zrób fotki jak to wygląda i co robisz krok po kroku :mrgreen:
Dołączona grafika
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Danielossss 

• Silnik:K4M700
  • Przebieg (tys.km):200

Napisano 27 luty 2007 - 16:18

jacekok, masz jeszcze po środku zderzaka (u góry przy zamku klapy) jeszcze jedną śrubę.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   jacekok 

Napisano 27 luty 2007 - 23:41

Prezes, z tymi fotami to moze byc ciezko, nie za bardzo mam czym, z reszta jeszcze nie wiem kiedy bede mial okazje na kanal wjechac. Ale jak zrobie to opisze co i jak krok po kroku. Dzieki i pozdrowka
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   mati.b 

• Silnik:1,6 8V
  • Przebieg (tys.km):142000

Napisano 22 kwiecień 2007 - 00:11

Witam
Mam podobny problem jak w temacie. Z jednej strony opadł mi zderzak przy lampie ze wzgledu na to ze zachaczyłem o wystajacy kamien.
Mam pytanie czy sa prowadnice po boku które trzymaja taki zderzak? Czy jest mozliwosc ze sie złamały czy jakos wypadły bo chciałbym go podniesc. Ma ktos moze jakies zdjecie jak to wyglada za nim to rozbiore?
Przyznam ze troszke jest rozbierania a chciałem sie zoorientowac za nim zaczne to robic. Prosze o pomoc.
/Mati
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Easy 

• Silnik:K4J
  • Przebieg (tys.km):155

Napisano 22 kwiecień 2007 - 08:15

Dołączona grafika

OPbrazek dzieki uprzejmosci Danielossss-a dostalem jakis czas temu, jak sam sciagalem zderzak.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1