Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

instrukcja do MI phI '96


viola

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o przesłanie instrukcji do meganki '96. Serdecznie dziękuję e-mail: [email protected]

 

[mam nadzieje ze to tylko taki poczatkowy zgrzyt...

uprzejmie prosze o postowanie na temat, instrukcja na pewno nie jest w temacie o komputerze w dziale elektrycznym, bylo o niej wspomniane kontekstowo. milo jednak, ze przegladsz forum skutecznie

 

no i pozostaje sprawa przywitania sie itd, zwlaszcza jesli jedyny post jest taki... suchy

 

btw... WITAM na forum] DrNO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola

Bardzo proszę o przesłanie instrukcji do meganki '96. Serdecznie dziękuję e-mail: [email protected]

Witam, (wypadałoby się trochę przedstawić (wystarczy skromny opis auta) i zaangażować w nowopowstające forum).

Instrukcję oczywiście łatwo u nas zdobędziesz :mrgreen: , jak trochę z nami podyskutujesz.

Napisz coś o swoim aucie. Może masz jakieś problemy (napisz w odpowiednich działach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do instrukcji... zastanawiam sie czy nie wrzucic przyklejonych linkow gdzie mozna takie badziewia poznajdywac.

 

co o tym sadzicie?

 

@Danielossss

ile MB zajmuje ta "Twoja"? moze bym ja zahostowal u siebie na serwerze jesli sie zmiesci. mozna by przerobic na .pdf albo .doc mam do tego programiki. a niedlugo powinienem byc juz pos esji wiec mialbym czas na takie zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Najserdeczniej przepraszam, witam wszystkich!!! Tak naprawdę, to ta meganka jest mojego taty, nie możemy znaleźć nigdzie instrukcji. Szukając, trafiłam na to forum, stąd moja nieznajomość zwyczajów, przepraszam jeszcze raz. Troszkę o autku: '96, sedan classik z komputerkiem, 1,6 silnik, bardzo mi się podoba. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Danielossss

kurcze... :/ probowalem przerobic na zgrabnego pdf'a ale niestety wyszlo by strasznie duzo roboty... cos pare min mniej niz pisanie od nowa. jest po prostu w "za kiepskiej" jakosci jak dla programu ocr :/ gubi sie w tabelkach i tych ... :] kochanych ciemnych tlach :/ jeszcze pokombinuje, moze jak zmienie balansy tych skanow to bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no przeswity sa w miare ok... tylko jak jest np tabelka cisnien w oponach. o takie tlo chodzi, na tym czesto sie gubi choc i tak niezle jest. ale strasznie duzo poprawiania by bylo. moze kiedys to zrobie w jakies pare dlugic zimowych wieczorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!