Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RELIGA podwyższa nam OC (od kwietnia)


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Im dłużej żyję tym większe mam przekonanie że nasze państwo utrzymywane jest jedynie dzięki kierowcom.

Teraz dzięki naszej kasie następni dyrektorzy NFZ dostaną odprawy albo kupią sobie nowe BMW bo te 2 letnie już jest Bleeeeeeeeee szkoda słów.

Tak więc od kwietnia zapłacimy wyższe stawki OC (a ja mam OC do 1 maja) :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, za drogi już płacimy w każdym litrze zakupionego paliwa jakoś tego nie widzę, w tym miesiącu kupiłem 30 litrów benzyny (98) i 150 litrów gazu a stan dróg się nie poprawił.

 

[ Dodano: 2007-02-27, 20:24 ]

a dla ciekawostki jutro zrobię zdjęcia i pokażę jak wygląda droga dojazdowa do mojego domu

KOLEGA NIŻEJ NAPISAŁ

Szczerze to jestem w stanie przebolec dziury na drogach dojadowych i osiedlowych.

 

ok ja też, ale 100 m dalej miasto wykonało nową alejkę spacerową przez środek bagna (obecnie nie do przejścia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jestem w stanie przebolec dziury na drogach dojadowych i osiedlowych. Bo tam i tak nie rozwija sie zawrotnych predkosci. Niech chociaz znikna dziury z glownych drog. Bo co innego zaliczyc dziure przy predkosci 20-30 a co innego 70-110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten temat jest mi bardzo bliski. I uważam że wypadki komunikacyjne powinny być finansowane przez tych którzy je robią, ewentualnie tych którzy mogą je zrobić. Ma to sens.

 

Ale co za tym idzie powinny obniżyć się składki na NFZ z tytułu składek na ubezpieczenie zdrowotne, gdyż z tych składek już nie będą opłacane wypadki komunikacyjne!! Do tego przy okazji powinni zlikwidować NFZ i stworzyć prywatne fundusze zdrowia które wprowadziłyby pakiety koszyków świadczeń zdrowotnych, uzależnione od czynników ryzyka danego pacjenta, oraz jego zarobków. Ale tego się nie da opisać w 2ch zdaniach.

 

Czyli przykładowo Kulczyk będzie mieć więcej niż bezrobotny. A do tego kulczyk będzie mógł wybrać o ile chce mieć lepiej niż bezrobotny.

 

Jest kupa rzeczy w Ochronie zdrowia złych. Dziadostwo zaczyna się na szczeblu Okręgowych Izb Lekarskich które są najniższymi kolesiowymi organizacjami. I tak od dołu do góry ciągnie się system kolesiowego wspierania wzajemnych nikczemnych poczynań, a na samej górze starzec pod pantoflem Kaczora.

 

A jeśli chodzi o wykonanie to pewnie składki z OC trafią np do Iraku, ewentualnie super system ochrony antyrakietowej.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!