Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Awaryjne otwieranie drzwi w megane II


ryszard33

Rekomendowane odpowiedzi

W karcie jest kluczyk. To takie nieznaczne zgrubieni. Po prostu musisz to wyciągnąć.

W drzwiach kierowcy końcowa część klamki to nakładka. Musisz ją zdjąć / najlepiej podważyć 'ostrzem' klucza/ a następnie kluczykiem przekręcić i otwierasz drzwi.

Potem karta do gniazda i ciąg dalszy powinieneś znać.

zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
... a następnie kluczykiem przekręcić i otwierasz drzwi.

Pytanie: Kluczyk mozna przekręcić o 90 stopni w górę (w lewo) -> otwieranie, lub o jakieś 70 stopni w dół (w prawo) -> zamykanie. Proszę o informację czy klamkę należy ciągnąć po powrocie kluczyka do jego pierwotnej poziomej pozycji, czy gdy jest przekręcony pionowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Trochę odświeżę temat, bo ostatnio spotkało mnie zaskoczenie własnie z kluczykiem w karcie.

Totalnie padł mi akumulator i jak wiadomo autko nie otwiera automatycznych zamków. Biorę kluczyk z karty i próbuje otwierać. Niestety nic z tego nie wyszło - kluczy kręci się w górę i w dół a drzwi jak były zamknięte tak ani drgną. Skończyło się na awaryjnym otwieraniu drzwi przez specjalizowany serwis.

 

Pytanie: czy ktoś z Was wie gdzie można naprawić taki niedziałający (podejrzewam mechanicznie)zamek ?

Może coś we własnym zakresie ?

Jeżeli nie to potrzebuję jakiegoś sprawdzonego fachowca na terenie Warszawy (za ASO dziękuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam,

mam pytanie odnośnie alarmu przy awaryjnym otwieraniu drzwi za pomocą kluczyka z karty. Drzwi mi się elegancko otwierają kluczykiem, natomiast włącza się alarm i nie wiem jak go mogę wyłączyć. Karta Renault jest bez baterii, która się rozładowała. Wiem oczywiście, że mogę wziąć drugą kartę bądź zmienić baterie, ale chciałbym wiedzieć jak to zrobić w sytuacji całkowicie awaryjnej.

 

Ktoś z Was może wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!