Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

zaczęło się od prawego nawiewu pasażera, wpadł mi do środka takie małe plastikowe ustrojstwo no i zacząłem wyciągać, skończyło się na tym, że wyciągnąłem całą "rurę" a taką czarną wygiętą plastikową, koniec końców zdemontowałem prawą stronę - schowek z lodówką, i zrobiłem a jakże, ustrojstwo wywlekłem, ale jest taka śruba pod konsolą z radiem, ta na środku, którą trza by wykręcić żeby wszystko pasiło i ni cholery nie wiem jak się zabrać do demontażu środkowej konsoli (radio, przełącznik nawiewu, klima itp.) w tej chwili mam z prawej strony sporej wielkości dziurę,

 

za ewentualne porady byłbym wdzięczny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw wymontowujesz radio, do tego potrzebujesz cztery druty. Potem osłona lewarka śruba na środku oraz kołki na dole. Pod konsolą są dwie śrubki odkręcasz je i wyrywasz konsole. Pozostaje jeszcze klima sterownik trzyma się na dwóch śrubkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Potrzeba mi pomocy.Przejrzałem nasze forum oraz pokrewne.Znalazłem tylko temat demontażu całego plastiku konsoli środkowej.Zdemontowałem ją bez prblemu.

Problemem stało się natomiast wyjęcie wtyczek.Naciskałem je tu gdzie zaznaczone strzałką.Nic z tego jednak nie wyszło.Nie sztuka urwać przy samej d... .

Jak się wyciąga to ustrojstwo?Mam zamiar pomalować panel na inny kolor,więc muszę zdemontować czytnik karty,awaryjne,starter i blokadę drzwi.

Czy czekają minie przy tym jeszcze jakieś niespodzianki(jedna z nich to wypięcie tych dziadowskich wtyczek)?Taka sama wtyczka tylko w kolorze czarnym wychodzi z czytnika kart.

cfeb23dec016b9dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hudy1, z tego co pamiętam to chyba należy wsunąć płasku śrubokręt w szczelinę tuż nad strzałĸą i delikatnie odgiąć. Jak się przyglądniesz to powinno być widać w środku "dzyndzel".

 

Tak swoją drogą aż dziw mnie bierze że w jednym aucie może być tak dużo różnych rodzajów wtyczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!