Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Końcowy tłumik do Scenica 2,0 16V


milkaga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Moje pytanko jest następujące: może ktoś mi podać dokładny numer katalogowy, ewentualnie gdzie w internecie mogę dostać końcowy tłumik do Scenic a 2000 rok 2,0 16V. Coś nie mogę znaleźć. Z góry dzięki.

Pozdrawiam Zibi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Bronius.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia Zibi

 

[ Dodano: 2008-08-08, 19:33 ]

Szukałem wszędzie no i lipa nie ma. Chyba, ze coś źle sprawdzałem, ale z reguły były jakieś opaski bądź inne rzeczy, ale końcowego tłumika nie ma.

Czyżby rzeczywiście był taki problem z tłumikiem. Zaznaczam, że chodzi o silnik 2,0 16V, a nie 2,0 8V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odkopie trochę temat ale niech się wypowie jakiś własciciel scenica 2.0 16v 139 KM jaki tłumik na koniec dać jeśli wymieniał u siebie bo we wrocku tłumikarze są chyba do d.. :cry: nikt nie wie.A jeden gość zaspiewał 400zł za końcowy i jeszcze nie chciał podać Firmy tłumika ech :evil:

Przejrzałem chyba prawie wszystkich producentów i jedynie na stronie Bosala natrafiłem na taki układ tyle że tu jest motor F3R

t%C5%82umiki

 

[ Dodano: 2009-02-16, 20:32 ]

cholera ciąg dalszy poszukiwań,okazuje się że u producentów silnik F4R to ma Laguna I z 2000r a do Scenica I 2.0 16v ponoć tłumik od F3R.Czy naprawdę nikt z forumowiczów nie orientuje się czy do F4R podejdzie tłumik od F3R?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kolego więc tak u mnie sprawa skończyła się następująco, tłumik w ASO 970zł bez robocizny więc sobie odpuściłem pojechałem do chłopaków na Kś.Witolda we wrocku i powiedziałem że ma mi wstawić tłumik końcowy.Gość na tyle obeznany że odrazu wiedział o co chodzi (dostępność do 2.0) , dopasował mi tłumik od jakiejś mazdy 2L wygiął nowe rury pospawał i skasował 300zł :mrgreen: .A byłbym zapomniał zmienił mi złącze elastyczne w tej cenie i dorobił uchwyty (wieszaki) do gum na środkowym tłumiku twierdząc że przyczyną pękania złącza jest brak mocowania tłumika środkowego.Nie wiem jak w innych Szczeniakach (1,6L) czy też niema mocowania tłumika środkowego ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jeśli mój mechanik niczego nie wymyśli pojadę do jakiś tłumikowców i popytam czy nie da rady czegoś dobrać:mrgreen: Dodatkowe uchwyty postaram się też zastosować.

Pozdrawiam

 

Edit: znalazłem cos takiego co o tym myslicie?tłumik Scenic sportowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!