Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II - Tricks & Tips


Rekomendowane odpowiedzi

Blokada szyb bocznych przód w zastanym położeniu po pozostawieniu Megg II z otwartą szybą kierowcy na 10 min z kartą w czytniku (gwóżdź - wymiana koła ). :shock: Brak reakcji na sterowanie z panelu kierowcy oraz pasażera. Sterowanie zachowywało się jakby wystapił brak zasilania dla siłowników szyb bocznych przód. Brak sterowania zauważyłem dopiero w trakcie jazdy.

Wyłaczenie silnika, wyjęcie karty, ponowne karta plus start wyleczyło blokadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam forumowiczów!

jeżeli ktoś zna kombinację na skasowanie (oczywiście o ile można ją samemu wykonać bez podpinania kompow itp.) komunikatu o awarii, którą sam zlikwidowałem - palącą się kontrolkę SERVICE razem z kontrolką układu oczyszczania spalin w scenicu II to ogromnie by mnie cieszyło gdyby ktoś Sie podzielił:-)

tak na marginesie to aż wstyd się chwalić, ze w czasie wyjazdu z podwórka zerwałem wiązkę idącą do sondy lambda:/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec albo micik potwierdze albo obale. Jak cos zadziałam to dam znać o efektach bo napewno niejeden uzytkownik tego auta chetnie samodzielnie by to zrobił. Jeżeli jeszcze ktoś cos wie na ten temat to zapraszam do podzielenia się wiedzą:-)

 

[ Dodano: 2007-11-04, 00:04 ]

naprawiłem usterkę, pospinałem elegancko przewody i lampka "serwice +ukł. oczyszczania spalin" zniknęły same...ale uwaga... zgasły dopiero po przejechaniu około 50 km, przy czym kilkukrotnie gasiłem silnik. Ucieszyło mnie to i obeszło sie od eksperymentowania... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Czy znasz może sposób zmiany języka wyświetlanych informacji w menu? Meganka II którą kupiłem ma w języku włoskim a podobno jest ,ożliwość zmiany na angielski. Może jest to sprawa softu?

Pozdrawiam.....................

 

Dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam! Czy znasz może sposób zmiany języka wyświetlanych informacji w menu?

 

W serwisie wystarczy podpiąć się do kompa i zmieniają język w mgnieniu oka.

Ja miałem francuski i zmienili mi na angielski. Niestety polski jest dopiero w Megi II po liftingu. Nic nie płaciłem za to, bo zrobili to przy okazji sprawdzania błędów w kompie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synchronizacja drzwi -- to ma być na włączonym silniku czy tylko na włączonej elektryce.

I czy to działa na 100%, bo wczoraj wymienili mi akumulator i można zwichnąć palec otwierając szybę :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Drzwi się blokują, szyby przy naciśnięciu 2x guzika zamknięcia drzwi zamykają się same. Jeszcze muszę sprawdzić to "0 wspomagania" bo mam wrażenie że mi ściąga auto a kierownica nawet nie drgnie to chyba będzie to. Tylko czy trzeba wyłączyć aku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Słuchajcie, musiałem zamówić nową kartę w ASO. Już ją mam i mi ją przyuczyli i wszystko działa.

Tyle tylko że niezbyt dla mnie wygodnie. W poprzedniej karcie naciskałem górny przycisk raz i miałem otwarte wszystkie drzwi i klapę bagażnika. Teraz jak nacisnę górny przycisk 1 raz to otwierają się drzwi kierowcy, po drugim naciśnięciu pozostałe drzwi. A żeby otworzyć klapę bagażnika muszę nacisnąć ten środkowy przycisk. Dolny przycisk zamyka wszystkie zamki. Trochę to denerwujące.

Da to się jakoś samemu zmienić żeby było tak jak dawniej, czyli górny przycisk otwiera wszystkie zamki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!