Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowa domena dla forum (głosujemy do 7.03.2007)


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

No to juz sie klub robi. A nie o to chodzilo, ja chcialbym utrzymac obecna formę. Co do domeny .eu .org.pl com.pl sa mniej wiecej w tej samej cenie. Odnosnie finansowania, to mozliwe ze zbiorka nie bedzie konieczna. Poza tym, niedlugo potrzebny bedzie wiekszy transfer dla forum. Na dzien dzisiejszy wykorzystalismy 1GB transferu / 8 GB, rozliczane co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moim zdaniem tworząc fanclub meganki to jedynie "megane.org.pl" wchdzi w rachubę! od razu na wstępie podkreśla do kogo adresowana i przez kogo jest tworzona ta stroniczka. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu ja tylko tak proponuję a wcale tak nie musi być ale w razie czego:

na moja pomoc to FORUM może liczyć

 

Dzieki za wspracie, bede sie staral aby utrzymac wszystko z reklam/linkow. Mam nadzieje, ze mi się to uda. Najprawdopodbniej, konieczne będzie wykupienie innego pakietu hostingowego, ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu kup tą domenę com.pl jak najszybciej. Bo wejdzie tu jakaś menda i wykupi przed nami i będzie chciał odsprzedać.

 

Myślę że można zamknąć dyskusję ankietą czy kupić com.pl czy pozostawić ruzam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym ktosiem, byłem ja :mrgreen: Takze, domenka juz jest dla nas zarezerwowana nikt jej nie wezmie. Za pare dni zacznie dzialac.

Tym samym, ankieta została zakończona, największą popularnością cieszyła się domena: megane.com.pl i taką będziemy posiadać. Oba adresy megane.ruzam.pl i megane.com.pl będą prowadziły do forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juhuuu!! :mrgreen: super Krzychu, glosowalam za, wiec sie bardzo ciesze. Jakby trzeba bylo placic skladki, dla mnie zaden problem, do funkcjonowania tak fajnego forum chetnie sie doloze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś ty podstępny my tu z niepokojem czytaliśmy te wieści a ty sobie jaja robisz, ale fajnie będzie megane.com.pl- fantastycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!