Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowa domena dla forum (głosujemy do 7.03.2007)


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem jak najbardziej za, co prawda forum i tak calkiem niezle sie rozwija a nowi uzytkownicy pojawiaja sie jak grzyby po deszczu, ale chyba wlasnie dlatego fajnie by bylo sie logowac np na megane.com.pl :mrgreen: jakos tak bardziej "swiatowo" by to wygladalo :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się obecna podoba - ma w sobie coś takiego fajnego:) megane.com.pl to takie pospolite :-) I nie chodzi tu o pieniądze, ale megane.ruzam.pl ma to coś w sobie czego nie mają inne :mrgreen: Bynajmniej takie jest moje zdanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to ja szpieg opla, w ramach dzialan dywersyjnych zaglosowalem jako pierwszy na "nie" i myslalem ze to bedzie jedyny taki glos. Prosze panow (bo pani jest na tak) mysle ze im bardziej znany adres tym lepiej, bo przyciagnie nowych czlonkow. Zdecydowanie polecam com.pl chociaz mozna tez zastanowic sie o jakies nazwie w stylu megane.team itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki zasunę skoro mamy to finansować to niech to będzie com.pl ktoś pisał o 5 zł myślę że jak większość z nas się dorzuci nawet po 10 zł to będzie i na działanie typu naklejki ktoś by musiał założyć konto i tym się zajmować i na koniec roku przedstawiać rozliczenie na forum, jestem nawet za składką comiesięczną wtedy moglibyśmy częściowo finansować z tej kasy spoty co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!