Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

szefie po co się głowić mamy świetny znaczek

wystarczy dodać słowo forum i powiększyć adres ja bardzo chętnie zakupię komplecik naklejek

post-263-1173045631_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak kupić domenkę. Nie chce się narażać że mi się ruzam.pl nie podoba. Ale są wolne megane.org.pl megane.net.pl megane.com.pl megane.info.pl

 

Wtedy taki adresik na naklejeczkę wstawić. Bo ruzam jest ciężki do zapamiętania.

 

Zaraz mnie tu Krzychu pogoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie już miałem sobie zamawiać takie ramki na allegro mój nick adres forum i właśnie to logo koszt jedynie 11 zł

 

[ Dodano: 2007-03-04, 23:31 ]

ROBAK-MEGANE.RUZAM.PL-(logo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11zl powiadasz, to dobra cena. Trzeba sie teraz dowiedziec jaki wyszedlby koszt naklejek z wlasnym nickiem.

 

PS ruzam.pl to bardzo oryginalna domena, ma swoich fanow jak i przeciwnikow :-) Mozliwe, ze wkrotce bedzie ruzam.eu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mysle?

Jesli rozkrecamy cos nowego czego wczesniej nie bylo z megane trzeba to zrobic z glową.

Logo musi byc proste i takie aby dalo się wyciąć na ploterze w folii.

Wtedy kazdy będzie moógł sobie wybrac kolor folii, wielkośc itd.

Mozliwe wtedy będzie też naklejenie loga od srodka samochodu.

Co do adresu najlepiej wykupic jakas dobra domene np. www.megane.com.pl

Ponizej dwie moje propozycje co do loga - jedno bez nicka drugie z nickiem :mrgreen:

 

logojf5.jpg

 

logonickgr0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!