Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Spox, niech reszta osob sie wypowie co i jak i bedziemy dalej cos dzialac.. dzisiaj po 9 godzinach pracy nie chce mi sie siedziec i kombinowac :-)

 

[ Dodano: 2007-03-05, 00:59 ]

Jakis zboczony jestem...

Tak by to na samochodzie wygladalo w roznych miejscach i kolorach :-)

 

namegiux4.jpg

 

[ Dodano: 2007-03-05, 01:00 ]

to moge isc spac :mrgreen:

 

[ Dodano: 2007-03-05, 01:09 ]

zoomhd3.jpg

Mnie sie super podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a wiec tak zalatwie domene ale pod jednym warunkiem. Otoz kosztuje to 44zl, pozniej za przedluzenie 80 albo 90zł rocznie, już nie pamiętam dokładnie. Jeśli nie uda mi się finansować forum z reklam, to czy moge liczyc ewentualnie na Wasze wsparcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, to taka, że w google będziemy i tak widoczni pod obecnym adresem. Zrobie ankiete ile osob bedzie gotowych ewentualnie dofinansowac forum i ile bedzie chetnych na naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie dwie male zmiany... w elipsie tez fajnie wyglada, no i pytanie Magane 1 czy Megane 2 ? :mrgreen:

Mnie sie oba podobaja z lekka przewaga na rzecz megi 1 :-)

 

nowszedy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadson, oczywiscie, ze tak bedzie, z tym ze forum wypozycjonowalo sie pod obecna nazwa. Jesli do forum prowadza wiecej niz jedna domena to google i tak bedzie wyswietlac jedna z nich w wynikach. Robot sprawdzi, ze pod roznymi domenami jest ta sama tresc i nie bedzie podwojnie tego wyswietlac. Wlasnie taka sytuacja jest z pikurem, z czasow sponsoringu maja - renault.triger.com.pl oraz ich wlasna - klubrenault.pl Przy wyszukiwaniu "klub renault" google do tej pory wyswietla domene triger, a nie ich. Oczywiście można zastosować polityke brutalna i przekierowywać tylko na nową domenę. Ale wowczas najprawdopodobniej stracimy pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podobają owalne 1 i 4. Chyba warto żeby były dwa wzory napisów megane, z wiadomych względów.

Żólte tło raczej jest zbędne. Czarne lub białe napisy i to wszystko. Takie moje zdanie. Na poprzednich fotomontażach wyglądało to OK.

 

PS. Czy napis Megane może być bardziej na środku żnaczka Renault? Wydaje mi się że jest nieco poniżej środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!