Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

w poszukiwaniu megane II....


piekarz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestem na etapie poszukiwania Megana II 1.9 dci 2003> :-)

wersja 3 lub 5 drzwi

 

pierwszy raz biore sie za zakup takiego auta :mrgreen: , wiec na co patrzec , na co zwrócić uwage aby nie kupic jakejs miny :-x

co myslicie o tym ?? aukcja allegro numer 169966834

pzdr wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze szukać rocznika 2004. Lub koniec 2003! Wcześniejsze miały błędy fabryczne. I albo zostały poprawione albo jeszcze będą wymagać jakiejś poprawki.

 

Jeśli miałbym coś szczerze doradzać to 3D 1,5 105 KM też fajnie chodzi. Bo silnik jest lżejszy o prawie 100 kg od 1,9 a spala 1 piwko mniej na 100 km. W mieście to nawet piwko na 50 km mniej. Ale słyszałem jedną opinię negatywną o wtryskach w 1,5. Ale to tylko jedna opinia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszac sie do tego co pokazales tzw tej megany z allegro. Wszystko ladnie pieknie ale ten przebieg??32000 na 4 lata

A tak juz kolega wczesniej wspomnial mozesz miec problemy z Hands Free i z szybami z przodu bo w tych rocznikach szyby jak sie je opuszczalo ucinaly kable z glosnikow. Silnik ogolnie jest fajny. Wszystko zalezy od tego czy bedziesz jezdzic wiecej na trasie czy w miescie. Jak trasa to 1.9dCI a jak miasto to 1.5dCi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

własnie bardziej pasuje mi 1.9 , raczej duzo latam po trasach , a co do tego megana z allegro , przebieg podejzany , a czy lampy ksenonowe nie powinny miec spryskiwaczy?? bo ten niema , znalazlem jeszcze takiego ladnego meganka w Ujście k/ Piły ale dosc daleko dla mnie ....chyba ze ktos ma mozliwosc i jest z okolic aby na to autko zerknąc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

 

Musisz liczyć się z tym że diesel z z 2003 ma 4 lata więc będzie miało przebieg ok 100 000.

No tylko moje z 2004 ma przejechane tylko 50 tyś. :mrgreen: Ale takie są nie na sprzedaż. :-)

 

Tak to ciężko też dowiedzieć się co jest z takim autkiem. Przebieg podejrzany. A zderzak mógł ktoś kupić inny bo było tam strzelone. Brak halogenów. W Privilige halogeny to chyba standard. Łatwo sprawdzić czy zderzak był puknięty po plastikach pod zderzakiem. Jeśli nie ma to wiadomo. Jeśli jest to dalej nie wiadomo. :-) Zresztą lewe tylne i lewe przednie drzwi wg mnie były malowane. Ale nie przekreślaj tego auta. Bo większość do polski trafia po stłuczkach, a jeśli nie po stłuczce to ze zjechanym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalne lampy ksenowonowe muszą mieć spryskiwacze i samoregulację :mrgreen:

A co do rocznika to tak jak koledzy wspomnieli lepiej kupić autko z rocznika 04 bo są po poprawkach elektroniki :-) Ale jak to bywa - poprawione nie onzacza bezawaryjne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Zresztą lewe tylne i lewe przednie drzwi wg mnie były malowane. Ale nie przekreślaj tego auta. Bo większość do polski trafia po stłuczkach, a jeśli nie po stłuczce to ze zjechanym silnikiem.

 

hmmm gratuluje wprawnego oka, jak kolega zauwazyle ze drziw malowane byly przy takiej jakosci zdjec???

 

przedni zderzak b. podejrzany, brak spryspkiwaczy ktore sa OBOWIAZKOWE przy xenon-ach, no i brak halogenow tez....

 

te felgi sa super (nervasport), tylko trzeba zwracac uwage na zuzycie tylnych opon, bo ja chcialem miec meg na takowych ale kazda ktora ogladalem (a byly 4) to miala ponadprzecietnie zuzyte tylne opony, jest to generalnie wina krzywej belki ale im wieksza srednica felg tym szybciej sie zuzywaja, tak wynika z moich skromnych obserwacji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm gratuluje wprawnego oka, jak kolega zauwazyle ze drziw malowane byly przy takiej jakosci zdjec???

 

Dlatego napisałem wydaje mi się... :mrgreen: A po chwili zastanowienia stwierdziłem że jednak niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem wydaje mi się... :-) A po chwili zastanowienia stwierdziłem że jednak niekoniecznie.

 

oj chyba nie napisales "wydaje mi sie" ale nie bedziemy sie szczegolow czepiac :mrgreen:

 

 

druga propozycja jak dla mnie ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba nie napisales "wydaje mi sie" ale nie bedziemy sie szczegolow czepiac :mrgreen:

druga propozycja jak dla mnie ok...

 

Racja. :-)

 

Tak po zdjęciach to chyba ciężko znaleźć i cokolwiek doradzić. 2 ga pozycja to auto z niemiec.

Ten tjunerski daszek mi się nie podoba, stary dziadzio takiego nie montuje. Dobrze by było wysłuchać turbinkę czy oby odpowiednio syczy. :-)

 

Przyczepię się... :)

 

"SZYBA I LUSTERKA ELEKTROCHROMATYCZNE " Szyba SOLARYCZNA, Lusterko elektrochromatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade ogladnoc cos takiego Megan , ma ksiazke sevisowa i podobno wszystko jest wbite , gadlaem z gosciem mamy podjechac na servis , podobno malowany tylni zderzak i błotnik lewy , jakies uwagi ??? :mrgreen:

 

:-)

byłem ogladac .............. :evil: bez komentarza :-x ....

dalej w poszukiwaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!