Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Alarm do megane I phII


Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy trochę ciekłego azotu i po sprawie

 

Chyba cyknę fotkę takiej blokady, bo widze ze nie kumasz jak ona wygląda.

Azotem to można psikać na takie blokady montowane na wierzchu, do których drążek przypina się taką podkową.

 

W tą co ja mam nawen nie bardzo jest w co psiknąć i uderzyć młotkiem. Rozwiercanie i owszem, tyle że czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło- nie ma zabezpieczenia 100 % - wszyscy się pewnie zgodzą blokada jest najskuteczniejsza bo ukraść samochód z blokadą to wymaga czasu :mrgreen: i sprzętu. A zabezpieczenia elektroniczne i alarmy są do obejścia w przeciągu sekund - kilku minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy trochę ciekłego azotu i po sprawie

Chyba cyknę fotkę takiej blokady, bo widze ze nie kumasz jak ona wygląda.

(...)W tą co ja mam nawen nie bardzo jest w co psiknąć i uderzyć młotkiem. Rozwiercanie i owszem, tyle że czasochłonne.

 

to nie ja powiedziałem !!! tylko prezes :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cyknę fotkę takiej blokady, bo widzę ze nie kumasz jak ona wygląda.

Wiem, wiem taki powiedzmy "bolec" fi około 20 lub więcej (nigdy nie mierzyłem) wkładany z boku.

Jak to nie ma jak młotkiem go potraktować, a kto mówi, że bezpośrednio w tą blokadę młotkiem - wystarczy przedłużka, choćby zwykły przecinak i zrobione.

Psiknąć też jest w co bo masz tam otworek na kluczyk do odblokowania i wyciągnięcia tego bolca ;-) :) Z azotem miałem trochę do czynienia i wiem co potrafi ;-)

Znasz powiedzenie jak można stłuc (rozbić) różę :) Oczywiście do blokady trzeba ciutkę więcej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Tak sie składa, że moja Megana I phII z 2001 nie ma alarmu.

Czy cena 500 PLN za alarm z montażem załączany oryginalnym kluczykiem od centralnego to rozsądna cena?

Czy dołączanie modułu zamykania szyb to duża kombinacja - moduł na allegro 80 PLN, a za montaż z alarmem chcą 200 PLN?

 

Pozdrawiam

 

Czaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!