Jump to content

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl
Sign in to follow this  
Towarek

Megane I phII ciężko wchodzą biegi!!!

Recommended Posts

Towarek    0

Mam taki problem, że kupiłem teraz megane classic '00 1.4 16V 95KM i moim zdaniem cięzko wchodzą biegi, wymieniłem olej w skrzyni (bo po kupnie wymieniałem wszystkie płyny), ale nic nie jest lepiej. Pierwszy raz jeżdze wogóle renówką i może jestem trochę przewrażliwiony ale wydaje mi się że biegi powinny wchodzić łatwiej i dokładniej. Mechanik powiedział że wymiana sprzegła z dociskiem powinna pomóc, ale dodał "niekoniecznie". Macie może jakiś pomysł co to może być, bo wymiana sprzegła troche kosztuje tym bardziej jesli nie pomoże <czerwona>

pozdro

jagu    0
wymieniłem olej w skrzyni

Na jaki?

Towarek    0

po podpowiedzi kolegi wlałem ELF tranself TRX półsyntetyk. To dobrze czy źle? <czerwona>

Soldier13    0

W mojej megance biegi też są luzne(długa wajcha i przez to takie wrazenie) ale wchodza lekko. To juz moja 2 skrzynia i w obu chodza tak samo. Pierwsza razwaliłem na asfalcie przy ruszaniu (poszedł cały atak)<czerwona> Mechanik mi powiedział że meganka nie nadaje sie do młodego bo ma skrzynie słabą i ogólnie jest delikatna. Jak ktos chce miec dobra skrzynie to niech sobie kupi astre tam można do tyłu w 5 osob i do przodu jedynka.. opony sie spali do felg w miejscu a skrzynia bedzie idealna. wiem bo moj brat kiedys miał.