Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana siedzenia Jak wyjać ?


Rekomendowane odpowiedzi

opisz jak wyglądają śruby, jaki mają kształt <czerwona>

fotel przymocowany jest za pomocą szyn, wydaje mi się, że jak odsuniesz fotel do końca do tyłu to z przodu na szynie wyłonią się śruby do odkręcenia, później to samo w druga stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w innym aucie juz wyciagalem bez problemow, fotel przesuwalem do przodu, odkrecalem 2 srubki i do tylu, kolejne 2, a tutaj nie da sie zadnego klucza dopasowac, nie wchodzi ani krzyzak ani imbus hehe jutro dodam fotki moze ktos pomoze <czerwona> Pozdrowka

 

 

 

ps- fotel wyjmuje sie razem z szynami w tym modelu??

 

miniatura.php?kat=2008-10&n=a2b1f6f1b465773cbc7fe36fb1d38759&w=750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renie maja śruby z wpustem na klucze gwiazdkowe tzw"torx".Musisz zaopatrzyć się albo w komplet nasadek albo kluczy fajkowych 'torx".Koszt znikomy.

1. odpinasz akumulator (aby nie odpaliła poduszka lub napinacz pasów.

2. odkręcasz 2 przednie i 2 tylne śruby.

3. odłączasz przewody spod fotela :napinacz,poduszki boczne ,ogrzewanie(jak masz)

4. wyciągasz fotel i robisz co chcesz.

5. przed podłączeniem instalacji do fotela rozłącz akumulator.

Nie pomylisz wtyczek bo jednoznaczne.

 

Pozdrawiam

Nie przesadzaj z tym enterem - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprobuje, tez mam torx, ale srube mam na rowno z kazdej strony z gory jest rowno nie ma zadnej wneki zeby wlozyc torx i krecic...nie wiem czy tak to zardzewialo czy co???Jest starta gora, wszystkie sruby tak wygladaja ;-) megane jest z 1996r....zobacze jutro <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasadka rozmiar ,a jakże ,13plus przedłużka około 15 cm.Dwie nakretki masz tuz przy progu natomiast dwie kolejne sa dostepne poprzez otwory w osłonie termicznej układu wydechowego-trzeba dobrze poszukac bo wiele osób mowi ze ich nie widzi.... Oczywiscie nie musze dodawać ze wszystko od spodu auta <czerwona> POstepuj dokladnie wg wskazowek chrzana49-dobrze napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!