Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tragedia


gienek

Rekomendowane odpowiedzi

rano przyjeżdżam z pracy patrzę na swoje cacko i oczom nie wierzę :shock: przytarty lewy przód zderzaka ,pytam żony to nie ona :-x chyba szlag mnie trafi :evil: nie wiem czy zgłaszać do pzu ale chyba tak no bo na gwarancji :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nie notorycznie auto jest rysowane pod blokiem. Raz byłem nawet w samochodzie i gostek parkując zarysował mi zderzak. Oczywiście udawał, że nic nie widzi, ale na szczęście nie popuściłem mu i odpalił trochę kasy... W ostatni weekend pod odstrzał poleciała rejestracja (pogięta) i ramka pikurowa (popękana). Próbuję się nie denerwować, ale niechbym dorwał drania... No Twoja bryczka nowsza więc współczynnik zdenerwowania statystycznie wyższy. Chyba poleci z AC i ciekawe czy nie zabiorą zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zakupu tez parkuje na strzeżonym 60 zl ale w tym dniu chwilowo postswiłem samochód pod blokiem .wczoraj zauważyłem że prawdopodobnie to koleś z terenówki mitsubiszi te jego rury zrobiły głebokie rysy .Wczoraj w pracy /nocka / te otarcie nie dało mi spokoju więc zrobiłem tak .Plastikową nakładkę umyłem specjalnym zmywaczem ładnie zeszło same otarcie to jego farba olejna zeszła pastą polerską ,a 2 czarne rysy 0,5 1cm / to sprubuję naprawic , robiłem to już w moim poprzednim samochodzie tj Lekko zmatuję w tym miejscu następnie nałożę grubszą warstę podkładu delikatnie zaszlifuję póżniej wytnę z gazety odpowiedni otworek i przykleję ją dookoła rysy póznie prysnę to odpowiednią bazą bazą srebną2 razy /ci co robią lakiery to napełniają do spreja/.a na samym końcu 2razy lak clar i gotowe jak to zrobie to fotki postaram wrzuce na forum. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!