Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Witam,

 

mam problem z systemem hands free w megance II. Zgodnie z instrukcja po zamknieciu samochodu przez pierwsze 72 godziny samochod powinien sie otworzyc po zblizeniu do klamki a po tych 72 godzinach trzeba pociagnac za klamke dwukrotnie. Niestety w moim przypadku za klamke trzeba ciagnac juz po 30 sekundach. Ktos moze mial podobny problem ? albo moze wie czy i jak da sie to opoznienie przestawic ?

 

Pozdrawiam

 

Witam

Mam ten sam problem w Scenicu 2003 za kazdym razem ostatnio trzeba 2 razy pociagnac klamke zeby otworzyc i to na wszytkich 4 czyjnikach. Czy juz znacie moze jakies rozwiaznie tego problemu.

 

Kober

Ps. Całkowity nowicjusz na forum i w samochodach Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na pewno buttony. Ja za tydzień zacznę się do tego przymierzać. Zrobię manuala bo wiem wszystko w teorii.

 

Miesiac czekamy! U mnie bylo OK, zdazylo sie zepsuc!

 

Niedzialaja ani otwieracze ani zamykacze po prawej strone. Uzywam ich tylko przy tankowaniu (jak ide zaplacic), takze przesadnie sie nie denerwuje, ale jednak...

 

Btw. a zaczelo sie po tym, jak sie bawili komputerem (bo mialem jakis blad elektroniki). Mozliwe, ze cos pochrzanili - czy te czujniki sa jakos sprzezone z glownym komputerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysiadly obydwa po stronie kierowcy. Czyli nie mam juz Hands-Free.

 

Ma ktos jakis schemat tego urzadzenia? Jakos nie moge znalezc w sieci...

 

Dziwi mnie to, ze najpierw padla strona prawa (zarowno otwieranie jak i zamykanie, zarowno przod jak i tyl w jednym momencie), a potem strona lewa (oczywiscie wszystko na raz). Patrzylem na bezpieczniki od centralnego - OK, nie wiem, czy gdzies ukryty jest jakis przekaznik do tego czy co.

 

Sprawdzialem czy czujniki obecnosci karty dzialaja i wyglada, ze tak. Polozylem karte na lusterku zewnetrznym kierowcy i klapa tylna smiga (otwiera sie i zamyka!)....

 

W weekend chyba rozbiore drzwi, ale nie wiem czy to cos da, bo wyglada na to, ze uklad sie posypal, a nie czujniki, swiche, czy wiazki sie poodpinaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jazel, przypomnialem sobie ze w MII czasem przeciekaja kostki w drzwiach, akurat styki od fotokomorki sa pierwsze na lini ataku wody :/ moze Ci poprostu przysniedzialy?

 

schematy elektryczne sa na ftp, element nr 134. (jesli dobrze pamietam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gwarancij miałem chyba z piec razy naprawiane i wymieniane klamki.Teraz nie dziala zamykanie.Otwieranie spoko,chociaz czasami blokuje sie z lewej strony.Nie naprawiam dalej,szkoda nerwow i kasy bo wiem ze zaraz znowu sie popsuje.Tego zabojada co to wymyslij i jeszce kazal za to placic niezly hajc powiesilbym za [nabiał] tak ładniej a to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!