Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane 1.4 Alize GradTour


TURBO

Rekomendowane odpowiedzi

Musi być. Radio, Klima, mogłyby być halogenki bo tylko 300 zł.

 

Tempomacik też fajna sprawa jak się dużo jeździ w długie trasy autostradowe. Bo jak się nie założy to potem jest ciężko założyć. Ale da się! Tylko niestety ASO tego nie umie/nie wie/nie robi... :mrgreen:

 

Ja ubolewam że nie mam tempomaciku, ale może w przyszłym roku dorobię. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Co do usterki:'' kręcisz kierownicą w lewo to słychać takie cichutkie terkotanie ''

 

Jest to łożysko "maqpersona". Feler fabryczny. Tylko nie w każdym ASO to mówią.

Na gwarancji powinni wymienić komplet z lewej i prawej strony.

W tej cenie oczywiście masz klime manualną??

Komputer pokładowy będzie ?? (średnie spalanie,zasięg itd)

 

Doradzam Ci kupic w metaliku kolor.Zwykły szybko traci połysk.

Czujniki parkowania świetna rzecz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trzeba pamietac ze pierwsze modele zadko kiedy sie udaja w 100 procentach. Takze ja bym bral meganke kombi bo i wieksza i sprawdzona. Pozbawiona tez jest wiekszosci usterek. Jezli chodzi o silnik to nie slyszalem jakis wiekszych awari w tym aucie. Jezeli chodzi o miejsce w Grandtourze to jak dla mnie bardzo duzo. A rodzinke zadowoli to zapewne na kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Raq'owi chodziło o to że 1,4 jest trochę słaby jak się zapakuje cała rodzinka + bambetle w tym teściowa. Ale najlepiej przejedź się i zobaczysz czy Ci starcza. Bo możliwe że nie potrzebujesz mocniejszego. Osobiście nie jeździłem benzyniakami więc nie wypowiem się na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mieście tak. Gorzej z trasą i jak napisał kolega "1,4 jest trochę słaby jak się zapakuje cała rodzinka + bambetle w tym teściowa".

No i niestety 1.4 spali trochę ... więcej. Co prawda w folderze jest napisane, że tylko spalanie jest większe tylko w przypadku miasta (o 0,2 l/ 100km) - ale z doświadczenia wiemy, że różnica faktycznie jest.

 

Co nie oznacza, że 1.4 to zły silnik - proszę mnie tak nie rozumieć. To dobry motor, tylko wg mnie (podkreślam słowo "mnie") odrobine za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!