Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy kupujesz części samochodowe przez internet?


Krzychu

Czy kupujesz części, akcesoria motoryzacyjne przez internet ?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Nie, za du?e ryzyko
      9
    • Tak
      16
    • Tak, tylko wtedy gdy cena jest zdecydowanie ni?sza
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj kupuję jakieś akcesoria np. śrubę holowniczą, która się gdzieś zapodziała poprzedniemu właścicielowi, dywaniki, ramkę do radia aby zamiast oryginalnego wstawić Panasonica z mp3. Z poważnych zakupów był komplet opon Pirelli P6. Dostałem nówki oponki ze stycznia 2007 przy cenie o 120 PLN niższej za sztukę w porównaniu z ceną w sklepie w Jaśle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponki zimowe bralem przez net, kosmetyki samochodowe tez, do tego szczotki do mycia i kołpaki. poza tym net sluzy jak zrodlo wyszukiwania czy dany cus ma przedstawicielstwo w lodzi - tak nabylem lancuchy sniegowe. jesli idzie o reszte zakupow (czesci i dodatki) to pierw dzwonie do kumpla na radwanska i sprawdzam ceny u niego - jesli wychodzi tyle co z netu + wysylka, to wiadomo gdzie biore. tak kupilem wycieraczki i dywaniki gumowe, plus komplet zarowek. z nietypowymi pierdolami typu zakretka do reflektora, ktore kumpel i tak musi sprowadzac z renault uderzam do aso. jak mi cena pasuje to nie szukam na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to akurat moja Megi jest z internetu. Oczywiście zaraz po znalezieniu jej w sieci obejrzałem ją osobiście... Ponadto to co do niej dokupiłem extra to oczywiście internet, w szczególności Allegro, ale również z kilku szrotów oddalonych od L. o kilkaset km :mrgreen:

Wydaje mi się, że tą ankietę można było rozbudować o bardziej szczegółową cześć negatywnie odpowiadających. "Nie, za duże ryzyko" to za mało, bi nie tylko o ryzyko chodzi. Cześć osób woli dotknąć towar osobiście, szczególnie jeżeli chodzi o części używane - bo przeca używany nie jest równy UżYWANEMU i nie każdy lubi przelewać kasę i czekać na listonosza 4 dni etc.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak do tej pory zaślepa radia, światełka przeciw mgłowe, żarówki i diodki do podświetlenia zegarów. Bardziej "poważne części" wolę osobiście w sklepie :mrgreen: Nie ma mojej opcji - czasami - niezależne jest to dokładnie od ceny - w sklepie np. nie mogłem dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!