Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Trzeszczące plastiki


Irek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem posiadaczem Renault Megane II z 2005r. i mam mały problem a mianowicie chodzi mi o trzeszczące plastiki.. Najbardziej dokucza sama deska rozdzielcza, to jest po prostu koszmar przy tak nowym samochodzie. Serwis chcial wymontowac cala deske i spowrotem zamontowac, nie dawal gwarancji.. moglo byc lepiej lub gorzej. Moze ktos spotkal sie z podobnym problemem i ma jakis sposob na jego rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja sobie z tym jakoś radzę - demontuję elementy deski, podkładam cienki filc i jest coraz lepiej. W ten sposób wyeliminowałem trzeszczenie z okolic zegarów, radia, i jeszcze paru miejsc.

Teraz walczę z przednimi słupkami, a dokładnie mówiąc z miejscami gdzi sie stykają z deską. Jak jest ciepło jest ok, jak poniżej 10, 8 stponi - saczyna coś "cykać", ale dam sobie i z tym radę - jestem bardzo na tym punkcie uczulony, i niestety odbiera mi to sporo przyjemności z jazdy tym samochodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To normalne w megane II.Mi deska nie trzeszczy tylko srodkowe slupki ale tak mocno jak na starej lajbie.Jest to o tyle dziwne ze np. w Thalii ten problem nie wystepuje,tyle tylko ze tam sa bardzo twarde plastiki spasowane na sztywno a megance wszystko jes elastyczne.polecam jezeli to mozliwe popodkladac jakies filce czy gabki.Innej rady nie ma.Trzeba tez napisac list do zabojadow zeby przylozyki sie do jakosci montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Zauważyłem, że płyny do czyszczenia plastików mają dziwną właściwość. Po czyszczeniu plastiki właśnie zaczynają trzeszczeć. Czy może ktoś trafił na taki który działa odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba takiego nie ma. Ale to co napisałeś to racja. Dlatego przestałem używać różnych wynalazków. Jak wyciszyłem u siebie deskę rozdzielczą to znowu zaczęły trzeszczeć drzwi. Ehh, szkoda nerwów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drzwiach od kierowcy tak właśnie mam. Tam mi trzeszczy. Jak zatrzask złapie to jest ok. Ale za to w drzwiach od pasażera trzeszczy coś w okolicy głośnika, guzików od szyb, całej tej półki na drzwiach. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!